×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobraziť hotely na mape

Podrobné informácie

  • 31°C júl / august *
  • 25°C júl / august *

* priemerné teploty

Vychutnajte si dovolenku v sladkom Taliansku

V lete láka Taliansko na vyhriate pláže a more, v zime na alpské velikány nad jazerom Lago di Garda. Keď sa povie Rím, určite si každý spomenie na slávne Koloseum a rad ďalších pamiatok veľkolepých talianskych dejín. Žiadny turista by ich rozhodne nemal vynechať.

Taliansko si vás získa tiež svojou stredomorskou kuchyňou, ktorá je za každých okolností ľahká, pestrá a chutná. Pokiaľ máte radi históriu, krásnu prírodu, slnečné lúče a trošku temperamentu, rozhodne sa vydajte na dovolenku do Talianska.

Čo vás čaká počas pobytu v Taliansku

K talianskym perlám patria predovšetkým regióny na juhu krajiny. Na špičke apeninskej čižmy sa rozkladá očarujúca, masovým turismom stále ešte nedotknutá Kalábria. Okrem neuveriteľne krásneho pobrežia si na nej zamilujete aj výhľady na sopečné Liparské ostrovy, romantický mys Capo Vaticano, mesto na skale Tropea či gastronomické lahôdky na čele so zmrzlinou tartufo.

Ostrov Sardínia patrí medzi najkrajšie v celom Stredomorí. Zásluhu na tom má najmä jeho panenská, ľudskou činnosťou nie príliš dotknutá príroda a magické pobrežie, nazývané v určitých úsekoch pre svou krásu ako Smaragdové. Objavte magický región plný tajomných nuragov, ľudoprázdnych pláží a divoko roztrúsených údolí.

Ako výhodne na prázdniny do Talianska

Vyberte si zájazd do Talianska podľa svojich predstáv. Prezrite si našu ponuku z neobyčajnej Sardínie, z horúcej Sicílie aj z romantických zákutí Kalábrie. Nevynechajte ani našu ponuku last minute zájazdov do Talianska.

Zobraziť podrobné informácie

Môžete vyberať napríklad z týchto hotelov (uvedené ceny sú konečné!)

Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí


Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám