Podrobné informácie

  • 31 °C júl / august *
  • 25 - 26 °C júl / august *

* priemerné teploty

Sicília, perfektná dovolenka na podivuhodnom ostrove

Tlejúca sopka Etna, antické pamiatky Taorminy, žeravá metropola Palermo, starodávna Ragusa a nádherné piesočnaté pláže, kam oko dovidí... to všetko je nenapodobiteľná Sicília, najväčší ostrov Stredozemného mora. 

Využite našu pestrú ponuku zájazdov na Sicíliu a prežite prázdniny v najjužnejšom talianskom regióne. Slnečné počasie tu panuje po väčšinu roka, vyberať je možné z celého radu športových aktivít a z reštaurácií vonia lahodná pizza nazývaná sfincione!

Vyskúšajte ubytovanie plné sicílskej pohostinnosti

Počas pobytu na Sicílii narazíte na mnohopodivuhodných lokalít. Na dohľad mestečka Scopello vyrastajú z blankytne modrého Tyrrhenského mora pozoruhodné skaliská, Cefalú sa pýši katedrálou z 12. storočia (súčasť UNESCO) a „Údolie chrámov“ s ruinami chrámu v dórskom štýle je magnetom mesta Agrigento.

Sicílskemu vábeniu rozhodne stojí za to podľahnúť. Hornatý ostrov juhozápadne od Kalábrie a juhovýchodne od Sardínie ukrýva poklady, ktoré si pýtajú pozornosť.

V spojení s nádherným pobrežím, znamenitou dopravnou infraštruktúrou a pestrým výberom kvalitných hotelov vás čaká naozaj zaujímavá destinácia. Presvedčte sa v letoviskách Giardini Naxos, Letojanni či Sant'Alessio Siculo a ďalších.

Zobraziť podrobné informácie

Najobľúbenejšie hotely - Sicília