×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

KDE TO ŽIJE

Horúce letné noci, párty a koktaily na bare. Ak okrem pohody na pláži hľadáte aj nočný život, ste tu správne.

Nájsť hotel

V centre diania

Pár krokov
do mesta

Keď budete chcieť vyraziť do víru noci, do centra to nemáte ďalej ako 500 m. Atmosféru miestnych klubov a barov tak máte doslova na dosah.

Blízko
na pláž

Po pretancovanej noci sa bude hodiť odpočinok na pláži. Ani nemusíte chodiť ďaleko – more je od hotela vzdialené maximálne 500 m.

All inclusive
hotely

Jedlo, nealko aj bar pri bazéne. Všetko je v cene a záleží len na vás, ako to roztočíte.

Čo spĺňajú vybrané hotely

Centrum do 500 m
Pláž do 500 m
All inclusive

Ponuka hotelov

Ďalších 6 hotelov

Vaše skúsenosti

Hotel je blízko mesta a historických pamiatok, pláž dostupná pešo. Nič nám nechýbalo.

Ján Pastor, Bratislava

Vysoká kvalita a výborné večerné hudobné akcie, veľmi sme sa pobavili.

Irena Hájková, Pardubice

Cez deň sme si užívali pri plážovom bare a večer v blízkych kluboch. Proste TOP dovolenka!

Štěpán K.,

Časté otázky

Áno, prenájom auta môžete vybaviť už pred odchodom u svojho predajcu, prípadne na bezplatnej linke 0800 12 10 10.

V cene máte letenku, taxy a ďalšie poplatky, transfer z letiska do hotela a späť (ak je súčasťou zájazdu), zvolené ubytovanie, stravu a povinné poistenie proti úpadku cestovnej kancelárie. Kompletný zoznam služieb nájdete vždy na stránke zájazdu.

Na charterových letoch spoločnosti Smartwings, zaisťujúcej väčšinu letných zájazdov, je v cene 23 kg batožina a 8 kg príručná batožina (rozmery max. 56 x 45 x 25 cm) na cestujúceho. Váhu batožiny nie je možné spočítať v rámci rodiny. Slnečníky musia byť odbavené ako samostatná batožina a ani ich nie je možné pripevniť k batožine. Presné informácie nájdete v pokynoch pre cestujúcich, ktoré dostanete 4 – 5 dní pred odletom.

Na charterových letoch spoločnosti Smartwings si môžete prikúpiť nadváhu batožiny, seating, rezervované sedadlo, špeciálnu stravu (minirezne, jednohubky, špeciálne jedlo pre deti a pod.) a službu Travel Plus Comfort (na niektorých letoch). K zájazdu si môžete priobjednať tiež cestovné poistenie, výlety a prenájom auta v destinácii alebo parkovanie na letisku. Všetko si môžete objednať pri kúpe zájazdu na webe, prípadne priobjednať neskôr.

Takmer každá destinácia ponúka celodenné výlety, vstupenky či organizovaný výlet do akvaparku, ZOO alebo na loď. Konkrétne možnosti vám oznámime na bezplatnej linke 0800 12 10 10.

Pri zájazdoch v predpredaji zaplatíte minimálnu zálohu pri rezervácii a doplatok uhradíte až 60 dní pred odletom/odchodom. Ak dovolenku kúpite v čase kratšom ako 60 dní pred odletom/odchodom, zaplatíte celú sumu najdlhšie do 2. dňa od podpisu zmluvy. Last minute zájazdy sa platia okamžite prevodom z účtu či na pobočke.

Pokyny k odbaveniu posielame elektronicky spravidla 4 – 5 dní pred odletom. U vybraných typoch zájazdoch (Fischer Dynamix alebo City Breaks) je možné po zaplatení zájazdu získať odbavenie okamžite.

Než doplatíte celý zájazd, môžete za 4€/os. zmeniť mená účastníkov, termín, odlet alebo destináciu. Neskoršia zmena podlieha príslušným storno poplatkom. Ak si kúpite pri uzavretí zmluvy (najneskôr však 45 dní pred zájazdom) k pripoisteniu Fischer Plus službu "Zmena týždeň pred odletom zadarmo" za 0,04 eur/os, môžete ešte 7 dní pred začatím zájazdu zmeniť hotel, destináciu alebo termín, ak je to z objektívnych dôvodov možné. Viac nájdete v podmienkach pre cestujúcich (strana 2).

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám