×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

PRE NÁROČNÝCH

Či už s rodinou, alebo len vo dvojici, užijete si vysoký štandard služieb. Snažíme sa splniť všetko, čo si prajete a možno o tom len snívate. Tu rozhodne nečakajte preplnené pláže a boj o ležadlá.

Nájsť hotel

Prepych pre vaše telo aj dušu

5*
hotely

Obklopíme vás luxusom. Je len na vás, či chcete bývať vo vile s bazénom alebo na najkrajšej pláži na ostrove. Môžete očakávať ubytovanie ako pre kráľa.

Nadštandardné
služby

Personál, ktorý sa bude starať len o vás. Niekoľko reštaurácií à la carte, súkromné vírivky, masáže alebo golfové ihriská priamo v hoteli.

Tie najlepšie
recenzie

Hotely overili naši zákazníci a nešetria chválou. Kto iný by vám mal dať tie správne odporúčania. Choďte do tých najobľúbenejších hotelov.

Čo spĺňajú vybrané hotely

5* hotely
Najlepšie recenzie
Nadštandardné služby
Spa

Ponuka hotelov

Ďalších 6 hotelov

Časté otázky

Áno, stačí, keď nám poviete, čo si prajete a my vám zostavíme individuálnu dovolenku podľa vášho želania.

V cene máte letenku, taxy a ďalšie poplatky, transfer z letiska do hotela a späť (ak je súčasťou zájazdu), zvolené ubytovanie, stravu a povinné poistenie proti úpadku cestovnej kancelárie. Kompletný zoznam služieb nájdete vždy na stránke zájazdu.

Na charterových letoch spoločnosti Smartwings, zaisťujúcej väčšinu letných zájazdov, je v cene 23 kg batožina a 8 kg príručná batožina (rozmery max. 56 x 45 x 25 cm) na cestujúceho. Váhu batožiny nie je možné spočítať v rámci rodiny. Slnečníky musia byť odbavené ako samostatná batožina a ani ich nie je možné pripevniť k batožine. Presné informácie nájdete v pokynoch pre cestujúcich, ktoré dostanete 4 – 5 dní pred odletom.

Na charterových letoch spoločnosti Smartwings si môžete prikúpiť nadváhu batožiny, seating, rezervované sedadlo, špeciálnu stravu (minirezne, jednohubky, špeciálne jedlo pre deti a pod.) a službu Travel Plus Comfort (na niektorých letoch). K zájazdu si môžete priobjednať tiež cestovné poistenie, výlety a prenájom auta v destinácii alebo parkovanie na letisku. Všetko si môžete objednať pri kúpe zájazdu na webe, prípadne priobjednať neskôr.

Takmer každá destinácia ponúka celodenné výlety, vstupenky či organizovaný výlet do akvaparku, ZOO alebo na loď. Konkrétne možnosti vám oznámime na bezplatnej linke 0800 12 10 10.

Pri zájazdoch v predpredaji zaplatíte minimálnu zálohu pri rezervácii a doplatok uhradíte až 60 dní pred odletom/odchodom. Ak dovolenku kúpite v čase kratšom ako 60 dní pred odletom/odchodom, zaplatíte celú sumu najdlhšie do 2. dňa od podpisu zmluvy. Last minute zájazdy sa platia okamžite prevodom z účtu či na pobočke.

Pokyny k odbaveniu posielame elektronicky spravidla 4 – 5 dní pred odletom. U vybraných typoch zájazdoch (Fischer Dynamix alebo City Breaks) je možné po zaplatení zájazdu získať odbavenie okamžite.

Než doplatíte celý zájazd, môžete za 4€/os. zmeniť mená účastníkov, termín, odlet alebo destináciu. Neskoršia zmena podlieha príslušným storno poplatkom. Ak si kúpite pri uzavretí zmluvy (najneskôr však 45 dní pred zájazdom) k pripoisteniu Fischer Plus službu "Zmena týždeň pred odletom zadarmo" za 0,04 eur/os, môžete ešte 7 dní pred začatím zájazdu zmeniť hotel, destináciu alebo termín, ak je to z objektívnych dôvodov možné. Viac nájdete v podmienkach pre cestujúcich (strana 2).

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám