Lago di Garda

Top Oblasti - Lago di Garda

Oblasti v destinácii - Lago di Garda

Mapa

Podrobné informácie

  • 31 °C júl / august *
  • 25 - 26 °C júl / august *

* priemerné teploty

Gardské jazero, dovolenka ako pri mori

Hovorí sa mu „Malé more“ a niet sa čo diviť. Lago di Garda je nielen najväčšie v celom Taliansku, ale tiež sa pýši jedinečným - na prázdninovú rekreáciu mimoriadne priaznivým - podnebím. Výrazne ho ovplyvňuje teplé južné prúdenie, v dôsledku ktorého sa darí subtropickej vegetácii v okolí a letné teploty dosahujú hodnôt takmer ako pri mori. To všetko napriek tomu, že jazero sa modrá pod alpskými velikánmi, na ktorých svahoch sa v zime lyžuje.

Lago di Garda si v posledných rokoch stále viac získava srdce českých turistov. Zásluhu na tom má slušná dostupnosť z ČR, krásna príroda v okolí, perfektné služby a pestrá paleta aktivít v letných i zimných mesiacoch.

Užite si pobyt pri Lago di Garda na 100 percent

Pri Gardskom jazere sa určite nebudete nudiť. Na jeho dlhom pobreží môžete relaxovať na niektorej z mnohých pláží, zároveň si tu užijú milovníci turistiky, cyklistiky, horolezectva a ďalších športov.

Oblasť tiež známa niekoľkými zábavnými parkmi (Caneva World, Gardacqua, Gardaland či Parco Natura Viva). V dojazdovej vzdialenosti sa nachádzajú pamiatkové skvosty ako Brescia a Verona.

V tesnej blízkosti jazera vám ponúkame širokú a kvalitnú ponuku ubytovania. Vyberte si zo zájazdov do Brenzone, Torbole alebo Riva del Garda. Uvidíte, že dovolenka pri Lago di Garda nadchne celú rodinu!

Zobraziť podrobné informácie

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám