×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

RODINNÁ DOVOLENKA

Deti sa vybláznia na šmykľavkách alebo pri hrách s animátormi a určite ocenia aj pravidelný prísun dobrôt z hotelového bufetu. Rodičia si zatiaľ môžu oddýchnuť na krásnych piesočnatých plážach.

Nájsť hotel

Každý člen rodiny bude spokojný

Zábava
pre deti

Ihriská a bazény priamo pri hoteli, zábava s animátormi v mini klube a pre väčšie deti, samozrejme, nesmie chýbať ani WiFi na izbe.

Piesočnatá pláž
do 500 m

Nech nemusíte nosiť nafukovačky a vedierka ďaleko. Deti môžu behať od bazéna k moru a vy každý deň sledovať západ slnka priamo z pláže.

Jedlo a pitie
po celý deň

Žiadny žalúdok nebude prázdny. Vďaka all inclusive budete mať vy aj vaše deti zadarmo čo jesť a piť po celý deň. A bar pre dospelákov nebude chýbať.

Čo spĺňajú vybrané hotely

Zázemie pre deti
Piesočnaté pláže do 500 m
WiFi na izbe
All inclusive

Ponuka hotelov

Ďalších 6 hotelov

Vaše skúsenosti

Všetko bolo dokonalé. V ponuke all inclusive aj miešané drinky a veľa dobrého jedla.

Ivana Voznicová, Ostrava - Poruba

Pre mňa a moju dcéru vo všetkom dovolenka snov, od hotela až po skvelého animátora Benyho.

František Lepič,

Skvelé bungalovy, ochotní animátori, skvelý program aj jedlo. Veľká spokojnosť!

Šárka Linková,

Časté otázky

Áno, do týchto hotelov jazdia prevažne rodiny s deťmi.

Áno, napríklad na Mallorcu, Ibizu, Menorcu, Zakynthos alebo Korfu sú lety veľmi krátke. Časy letov sa, bohužiaľ, vopred 100% určiť nedajú.

Dĺžka cesty z letiska je rozdielna. Môže to byť 10 min (napr. na Rhodose), ale aj 120 min (v Turecku). Tieto informácie nájdete vždy v popise hotela.

Túto informáciu nájdete v popise hotela.

Vyzdvihnite si svoju batožinu, prejdite pasovou kontrolou a v príletovej hale už nájdete delegáta našej CK, ktorý vás odkáže na správny autobus do hotela.

Túto informáciu nájdete v popise hotela.

V izbách typu apartmán a štúdio býva kuchynský kút. Pri štandardných dvojlôžkových (DR) a rodinných izbách (FR) kuchynky nie sú. Informáciu o tom, či daný typ izby ponúka kuchynku nájdete v popise každého z nich.

V prípade all inclusive máte istotu dostatočného množstva jedla a tekutín. Pri programe Ultra all inclusive je otváracia doba reštaurácií a barov ešte predĺžená.

V cene máte letenku, taxy a ďalšie poplatky, transfer z letiska do hotela a späť (ak je súčasťou zájazdu), zvolené ubytovanie, stravu a povinné poistenie proti úpadku cestovnej kancelárie. Kompletný zoznam služieb nájdete vždy na stránke zájazdu.

Na charterových letoch spoločnosti Smartwings, zaisťujúcej väčšinu letných zájazdov, je v cene 23 kg batožina a 8 kg príručná batožina (rozmery max. 56 x 45 x 25 cm) na cestujúceho. Váhu batožiny nie je možné spočítať v rámci rodiny. Slnečníky musia byť odbavené ako samostatná batožina a ani ich nie je možné pripevniť k batožine. Presné informácie nájdete v pokynoch pre cestujúcich, ktoré dostanete 4 – 5 dní pred odletom.

Na charterových letoch spoločnosti Smartwings si môžete prikúpiť nadváhu batožiny, seating, rezervované sedadlo, špeciálnu stravu (minirezne, jednohubky, špeciálne jedlo pre deti a pod.) a službu Travel Plus Comfort (na niektorých letoch). K zájazdu si môžete priobjednať tiež cestovné poistenie, výlety a prenájom auta v destinácii alebo parkovanie na letisku. Všetko si môžete objednať pri kúpe zájazdu na webe, prípadne priobjednať neskôr.

Takmer každá destinácia ponúka celodenné výlety, vstupenky či organizovaný výlet do akvaparku, ZOO alebo na loď. Konkrétne možnosti vám oznámime na bezplatnej linke 0800 12 10 10.

Pri zájazdoch v predpredaji zaplatíte minimálnu zálohu pri rezervácii a doplatok uhradíte až 60 dní pred odletom/odchodom. Ak dovolenku kúpite v čase kratšom ako 60 dní pred odletom/odchodom, zaplatíte celú sumu najdlhšie do 2. dňa od podpisu zmluvy. Last minute zájazdy sa platia okamžite prevodom z účtu či na pobočke.

Pokyny k odbaveniu posielame elektronicky spravidla 4 – 5 dní pred odletom. U vybraných typoch zájazdoch (Fischer Dynamix alebo City Breaks) je možné po zaplatení zájazdu získať odbavenie okamžite.

Než doplatíte celý zájazd, môžete za 4€/os. zmeniť mená účastníkov, termín, odlet alebo destináciu. Neskoršia zmena podlieha príslušným storno poplatkom. Ak si kúpite pri uzavretí zmluvy (najneskôr však 45 dní pred zájazdom) k pripoisteniu Fischer Plus službu "Zmena týždeň pred odletom zadarmo" za 0,04 eur/os, môžete ešte 7 dní pred začatím zájazdu zmeniť hotel, destináciu alebo termín, ak je to z objektívnych dôvodov možné. Viac nájdete v podmienkach pre cestujúcich (strana 2).

Mohlo by vás zaujímať

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám