×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

ALL INCLUSIVE

Akonáhle si objednáte all inclusive program, môžete dať nohy hore a nechať všetko na nás. Postaráme sa o jedlo, pitie aj zábavu. Jednoducho chceme, aby ste si dovolenku užili.

Nájsť hotel

Bezstarostná dovolenka pri mori

Jedlo kedykoľvek
vyhladnete

Každý deň ochutnáte niečo nové z miestnej kuchyne. A že bude z čoho vyberať. Samozrejme zmrzlina, hranolky a ostatné "klasiky" pre deti nebudú chýbať.

Alko aj nealko
po celý deň

Bez pitia to pri mori nejde, a preto ho budete mať neobmedzené množstvo. Voda, džúsy, káva, ale aj pivo, víno alebo večerné koktaily. Ste na dovolenke, tak si ju užite.

Animačné
programy

Aj o zábavu budete mať postarané. Ranné vtáčatá si môžu dať jogu s východom slnka, deti si užijú súťaže počas dňa a pri večernej show sa bude baviť celá rodina.

Čo spĺňajú vybrané hotely

Min. 3 jedlá denne
Neobmedzené nápoje
Animačné programy

Ponuka hotelov

Ďalších 6 hotelov

Vaše skúsenosti

Prvá dovolenka, na ktorej sme nemuseli vôbec nič riešiť, všetko bolo od začiatku do konca perfektné.

Miroslav Havlík,

Potešilo nás precízne upratovanie a strava - veľký výber rýb, príloh, mäso priamo z grilu ... dokonalé.

Veronika Němcová,

Neskutočný all inclusive. Aj o 6 ráno pri odlete pre nás bol pripravený stôl s raňajkami.

Josef Kořánek,

Časté otázky

Záleží na každom hoteli. Vždy sú to minimálne 3 jedlá denne a neobmedzená konzumácia vybraných nápojov takmer po celý deň.

Až na výnimky áno. Vždy záleží na konkrétnom hoteli, aké alkoholické nápoje v rámci all inclusive programu ponúka.

Záleží na konkrétnom hoteli, väčšinou je aspoň jeden z barov v hoteli otvorený do 22:00 – 24:00 hod.

V cene máte letenku, taxy a ďalšie poplatky, transfer z letiska do hotela a späť (ak je súčasťou zájazdu), zvolené ubytovanie, stravu a povinné poistenie proti úpadku cestovnej kancelárie. Kompletný zoznam služieb nájdete vždy na stránke zájazde.

Na charterových letoch spoločnosti Smartwings, zaisťujúcej väčšinu letných zájazdov, je v cene 23 kg batožina a 8 kg príručná batožina (rozmery max. 56 x 45 x 25 cm) na cestujúceho. Váhu batožiny nie je možné spočítať v rámci rodiny. Slnečníky musia byť odbavené ako samostatná batožina a ani ich nie je možné pripevniť k batožine. Presné informácie nájdete v pokynoch pre cestujúcich, ktoré dostanete 4 – 5 dní pred odletom.

Na charterových letoch spoločnosti Smartwings si môžete prikúpiť nadváhu batožiny, seating, rezervované sedadlo, špeciálnu stravu (minirezne, jednohubky, špeciálne jedlo pre deti a pod.) a službu Travel Plus Comfort (na niektorých letoch). K zájazdu si môžete priobjednať tiež cestovné poistenie, výlety a prenájom auta v destinácii alebo parkovanie na letisku. Všetko si môžete objednať pri kúpe zájazdu na webe, prípadne priobjednať neskôr.

Takmer každá destinácia ponúka celodenné výlety, vstupenky či organizovaný výlet do akvaparku, ZOO alebo na loď. Konkrétne možnosti vám oznámime na bezplatnej linke 0800 12 10 10.

Pri zájazdoch v predpredaji zaplatíte minimálnu zálohu pri rezervácii a doplatok uhradíte až 60 dní pred odletom/odchodom. Ak dovolenku kúpite v čase kratšom ako 60 dní pred odletom/odchodom, zaplatíte celú sumu najdlhšie do 2. dňa od podpisu zmluvy. Last minute zájazdy sa platia okamžite prevodom z účtu či na pobočke.

Pokyny k odbaveniu posielame elektronicky spravidla 4 – 5 dní pred odletom. U vybraných typov zájazdov (Fischer Dynamix alebo City Breaks) je možné po zaplatení zájazdu získať odbavenie okamžite.

Než doplatíte celý zájazd, môžete za 4€/os. zmeniť mená účastníkov, termín, odlet alebo destináciu. Neskoršia zmena podlieha príslušným storno poplatkom. Ak si kúpite pri uzavretí zmluvy (najneskôr však 45 dní pred zájazdom) k pripoisteniu Fischer Plus službu "Zmena týždeň pred odletom zadarmo" za 0,04 eur/os, môžete ešte 7 dní pred začatím zájazdu zmeniť hotel, destináciu alebo termín, ak je to z objektívnych dôvodov možné. Viac nájdete v podmienkach pre cestujúcich (strana 2).

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám