Leto pri mori

Slnko, pláže, pohoda – to je ideálna dovolenka 

  1. Fischer.sk
  2. Letná dovolenka pri mori
Prečo milujeme more? Pretože sa pri ňom cítime blažene ako v raji a ľahší o všetky starosti.
More, to je relax i zábava, fascinujúci podmorský svet i skvelé zážitky na hladine. Ulovte si s nami vysnívanú dovolenku pri mori za výhodné first minute i last minute ceny. 


Odlety z 3 letísk v SR


V ktorých obľúbených destináciách prežijete skvelé leto?

Vezmite deti za zábavou na toboganoch do Turecka, zatúlajte sa na čarokrásne grécke ostrovy alebo sa nechajte uniesť priamym letom do Tuniska, Albánska či na Cyprus. Stačí zbaliť plavky, najobľúbenejšie destinácie pri mori už čakajú!  

Ako si užiť skvelú dovolenku pri mori? 

Dovolenkovať pri mori je ako otvárať okienka v adventnom kalendári - každý deň vás prekvapí niečo nové a príjemné. Pre milovníkov adrenalínu sú tu atraktívne vodné športy od surfovania, cez jazdu na vodnom skútri, až po paragliding. Tí, ktorých srdce horí túžbou po prírode, môžu objavovať malebné zátoky, prírodné pláže alebo si vychutnať krásy pobrežia a susedných ostrovov z paluby lode. Okrem osviežujúceho kúpania na vás čaká aj šnorchlovanie či potápanie.  

Ochutnávka čerstvých morských pochúťok, ktoré boli ešte ráno vo vode, pošteklí vaše chuťové poháriky a večerná romantika pri západe slnka vás navnadí na tú správnu nôtu. A deti? O tých vďaka atrakciám ani nebudete vedieť! Na vás je už len výber, či uprednostníte exotické destinácie, luxusné hotely alebo lacnú dovolenku pri mori s výhodnou last minute zľavou. A ak by ste boli ešte stále nerozhodní, je tu aj náš online Fischer blog, kde nájdete množstvo inšpirácií. Tak šťastnú ruku pri výbere vašej vysnenej dovolenky pri mori! 

Vyberte si z najlepších letných hotelov

Načítám...

Dovolenka s deťmi pri mori v klube Funtazia

Predstavte si dokonalú rodinnú dovolenku pri mori, kde každý člen rodiny vstáva ráno s úsmevom na perách. Piesočnatá pláž je len pár krokov od vášho hotela, jedlo a pitie sú počas celého dňa na dosah a deti sú nadšené z bazénov a ihrísk priamo pri hoteli, ako aj z detského klubu a aktivít s animátormi. A aby sme nezabudli na naše tínedžerské hviezdy, WIFI pripojenie na izbe zaručuje, že aj oni budú "happy.” Už len spraviť pár krokov do plážového baru, kde si môžete vo dvojici vychutnať chvíľu pre seba... 

Aj vám to znie senzačne? Potom mrknite na našu ponuku rodinných dovoleniek a určite si vyberiete. Či už to bude Turecko, Egypt alebo Grécko, každý člen rodiny, vrátane najmenších šéfov, bude spokojný! A aby vám zostalo viac peňazí na spoločné výlety a dobrodružstvá, pozrite si aj tipy na dovolenku pri mori s deťmi zadarmo. Teraz už len zbaliť plavky a hurá na tobogány

funtazie-logo-1.png

Mohlo by vás zaujímať