×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

HURÁ NA TOBOGANY

Areál plný šmykľaviek, toboganov, detských bazénikov pre najmenších a detských bazénov pre väčšie deti – tu nuda rozhodne nebude. A keď už vaše ratolesti omrzí bazén, môžu si užívať pri hrách s animátormi alebo na ihrisku.

Nájsť hotel

Zábava na celý deň

Jedinečné
atrakcie

Nemusíte nikam jazdiť, akvapark budete mať priamo v hotelovom komplexe a deti môžu na šmykľavkách vyvádzať od rána do večera.

Zábava
pre deti

Okrem toboganov poteší našich najmenších hostí aj prítomnosť bazénika a detského ihriska.

Jedlo a pitie
po celý deň

Žiadny žalúdok nebude hladný. Vďaka all inclusive programu budete mať vy aj vaše deti zadarmo čo jesť a piť po celý deň.

Čo spĺňajú vybrané hotely

Vodné atrakcie v areáli
All inclusive
Zázemie pre deti
Pláž do 1 km

Ponuka hotelov

Ďalších 6 hotelov

Vaše skúsenosti

Naše dve dcéry (4 a 5 rokov) sa rozhodne nenudili. Bazén a animátori ich zamestnali na celý deň.

Jiří Horký,

Nádherný animačný program pre deti a večerná zábava pre dospelých. Skvelý relax.

Kateřina Lindrová,

Bolo skvelé, že sme si počas celého dňa s deťmi pri bazéne mohli kedykoľvek dať zmrzku alebo občerstvenie.

Jitka F.,

Veľmi sme si to užili. Deti vyčíňali v bazéne a my sme si na bare dávali Piña Coladu.

Lucie S.,

Časté dotazy

Veľkosť aj množstvo šmykľaviek a toboganov sú v každom hoteli rozdielne, ale vždy sú zachytené vo fotogalérii konkrétneho hotela na našej webovej stránke alebo v katalógu.

Otváracia doba sa môže v jednotlivých hoteloch líšiť v závislosti na nutnosti prítomnosti kvalifikovaného dohľadu, ktorý sa stará o bezpečnosť návštevníkov.

Áno, každá atrakcia je špecifická svojou výškou, hĺbkou dopadového bazénu aj dĺžkou uzavretého úseku toboganu, ktorá priamo súvisí s požiadavkami na minimálny vek a výšku používateľa.

V cene máte letenku, taxy a ďalšie poplatky, transfer z letiska do hotela a späť (ak je súčasťou zájazdu), zvolené ubytovanie, stravu a povinné poistenie proti úpadku cestovnej kancelárie. Kompletný zoznam služieb nájdete vždy na stránke zájazdu.

Na charterových letoch spoločnosti Smartwings, zaisťujúcej väčšinu letných zájazdov, je v cene 23 kg batožina a 8 kg príručná batožina (rozmery max. 56 x 45 x 25 cm) na cestujúceho. Váhu batožiny nie je možné spočítať v rámci rodiny. Slnečníky musia byť odbavené ako samostatná batožina a ani ich nie je možné pripevniť k batožine. Presné informácie nájdete v pokynoch pre cestujúcich, ktoré dostanete 4 – 5 dní pred odletom.

Na charterových letoch spoločnosti Smartwings si môžete prikúpiť nadváhu batožiny, seating, rezervované sedadlo, špeciálnu stravu (minirezne, jednohubky, špeciálne jedlo pre deti a pod.) a službu Travel Plus Comfort (na niektorých letoch). K zájazdu si môžete priobjednať tiež cestovné poistenie, výlety a prenájom auta v destinácii alebo parkovanie na letisku. Všetko si môžete objednať pri kúpe zájazdu na webe, prípadne priobjednať neskôr.

Takmer každá destinácia ponúka celodenné výlety, vstupenky či organizovaný výlet do akvaparku, ZOO alebo na loď. Konkrétne možnosti vám oznámime na bezplatnej linke 0800 12 10 10.

Pri zájazdoch v predpredaji zaplatíte minimálnu zálohu pri rezervácii a doplatok uhradíte až 60 dní pred odletom/odchodom. Ak dovolenku kúpite v čase kratšom ako 60 dní pred odletom/odchodom, zaplatíte celú sumu najdlhšie do 2. dňa od podpisu zmluvy. Last minute zájazdy sa platia okamžite prevodom z účtu či na pobočke.

Pokyny k odbaveniu posielame elektronicky spravidla 4 – 5 dní pred odletom. U vybraných typoch zájazdoch (Fischer Dynamix alebo City Breaks) je možné po zaplatení zájazdu získať odbavenie okamžite.

Než doplatíte celý zájazd, môžete za 4€/os. zmeniť mená účastníkov, termín, odlet alebo destináciu. Neskoršia zmena podlieha príslušným storno poplatkom. Ak si kúpite pri uzavretí zmluvy (najneskôr však 45 dní pred zájazdom) k pripoisteniu Fischer Plus službu "Zmena týždeň pred odletom zadarmo" za 0,04 eur/os, môžete ešte 7 dní pred začatím zájazdu zmeniť hotel, destináciu alebo termín, ak je to z objektívnych dôvodov možné. Viac nájdete v podmienkach pre cestujúcich (strana 2).

Mohlo by vás zaujímať

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám