×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

DOVOLENKA BEZ DETÍ

Túžite po odpočinku v pokoji a tichu? Či už ste unavení rodičia alebo máte náročné povolanie, zaistíme vám absolútny relax bez kriku a detského plaču.

Nájsť hotel

Keď chcete mať čas len pre seba

Rezort stvorený
na odpočinok

Hotely s pokojnou atmosférou určené len tým, ktorým je viac ako 16 rokov, sú ako stvorené k celodennej relaxácii a dovolenke vo dvojici.

Kvalitné
služby

Budete mať tú najlepšiu starostlivosť. Hotely majú minimálne 4 * a s programom all inclusive môžete mať skvelé jedlo aj pitie počas celej dovolenky.

Wellness
len pre vás

Doprajte si okrem endorfínu zo slniečka aj poriadnu regeneráciu. Sauny, vírivky, masáže... to všetko budete mať priamo v hoteli.

Čo spĺňajú vybrané hotely

Vekový limit 16+
Úroveň 4 – 5*
Spa a wellness
Polopenzia a vyše

Ponuka hotelov

Ďalších 6 hotelov

Vaše skúsenosti

Dovolenka pre relax a oddych. Skvelé miesta bez hluku a kriku detí.

Eva Vinterová,

Boli sme v hoteli od 18 rokov, pokoj a pohodička. Nemalo to chybu!

Miroslav Skála, Ostrava-Hrabůvka

Nádherné miesto pre 'ničnerobenie'. Možno čakať len to najlepšie.

Darina Ondráčková,

Perfektné miesto a služby, nie je čo vytknúť. Absolútne špičková a bezstarostná dovolenka.

Eva Zoubková,

Časté otázky

Áno, vždy záleží na konkrétnej destinácii alebo leteckej spoločnosti, ale vo väčšine prípadov je možné dokúpiť prenájom áut, letiskoý salónik alebo priamy privátny transfer do hotela.

Záleží na konkrétnej lokácii daného hotela. Hotely môžu byť umiestnené aj v pokojnejších lokalitách. Milovníci nočného života si však na svoje prídu v blízkych turistických strediskách.

V cene máte letenku, taxy a ďalšie poplatky, transfer z letiska do hotela a späť (ak je súčasťou zájazdu), zvolené ubytovanie, stravu a povinné poistenie proti úpadku cestovnej kancelárie. Kompletný zoznam služieb nájdete vždy na stránke zájazdu.

Na charterových letoch spoločnosti Smartwings, zaisťujúcej väčšinu letných zájazdov, je v cene 23 kg batožina a 8 kg príručná batožina (rozmery max. 56 x 45 x 25 cm) na cestujúceho. Váhu batožiny nie je možné spočítať v rámci rodiny. Slnečníky musia byť odbavené ako samostatná batožina a ani ich nie je možné pripevniť k batožine. Presné informácie nájdete v pokynoch pre cestujúcich, ktoré dostanete 4 – 5 dní pred odletom.

Na charterových letoch spoločnosti Smartwings si môžete prikúpiť nadváhu batožiny, seating, rezervované sedadlo, špeciálnu stravu (minirezne, jednohubky, špeciálne jedlo pre deti a pod.) a službu Travel Plus Comfort (na niektorých letoch). K zájazdu si môžete priobjednať tiež cestovné poistenie, výlety a prenájom auta v destinácii alebo parkovanie na letisku. Všetko si môžete objednať pri kúpe zájazdu na webe, prípadne priobjednať neskôr.

Takmer každá destinácia ponúka celodenné výlety, vstupenky či organizovaný výlet do akvaparku, ZOO alebo na loď. Konkrétne možnosti vám oznámime na bezplatnej linke 0800 12 10 10.

Pri zájazdoch v predpredaji zaplatíte minimálnu zálohu pri rezervácii a doplatok uhradíte až 60 dní pred odletom/odchodom. Ak dovolenku kúpite v čase kratšom ako 60 dní pred odletom/odchodom, zaplatíte celú sumu najdlhšie do 2. dňa od podpisu zmluvy. Last minute zájazdy sa platia okamžite prevodom z účtu či na pobočke.

Pokyny k odbaveniu posielame elektronicky spravidla 4 – 5 dní pred odletom. U vybraných typoch zájazdoch (Fischer Dynamix alebo City Breaks) je možné po zaplatení zájazdu získať odbavenie okamžite.

Než doplatíte celý zájazd, môžete za 4€/os. zmeniť mená účastníkov, termín, odlet alebo destináciu. Neskoršia zmena podlieha príslušným storno poplatkom. Ak si kúpite pri uzavretí zmluvy (najneskôr však 45 dní pred zájazdom) k pripoisteniu Fischer Plus službu "Zmena týždeň pred odletom zadarmo" za 0,04 eur/os, môžete ešte 7 dní pred začatím zájazdu zmeniť hotel, destináciu alebo termín, ak je to z objektívnych dôvodov možné. Viac nájdete v podmienkach pre cestujúcich (strana 2).

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám