1. Fischer.sk
  2. Informácie pre klientov

Informácie pre klientov - CK FISCHER

Všetky údaje uvedené na webových stránkach Cestovnej kancelárie FISCHER o službách, cenách a cestovných podmienkach vychádzajú z informácií, ktoré má Cestovná kancelária FISCHER k dispozícii v čase ich uvedenia na webové stránky. Cestovná kancelária FISCHER si vyhradzuje právo na ich zmenu. Cestovná kancelária FISCHER sa snaží všetky údaje na webových stránkach priebežne aktualizovať, napriek tomu sa môžu v údajoch o službách, cenách a cestovných podmienkach vyskytnú nepresnosti v texte či v číslach. Všetky chybne uvedené údaje sa snažíme bezodkladne opraviť a informácie aktualizovať.


Informácie pre klientov

Pred odletom na dovolenku

Zistite si s dostatočným predstihom, čo je treba pred vašou dovolenkou zaistiť. Vybrali sme pre vás najdôležitejšie informácie týkajúce sa napríklad cestovných dokladov, víz, poistenia, alebo batožiny.

Čítajte viac o informáciach pred odletom

Cestovanie lietadlom

Viete, kedy musíte byť na letisku, ako prebieha odbavenie, alebo čo všetko si môžete so sebou vziať do lietadla?

Čítajte viac informácií o cestovaní lietadlom

Počas dovolenky

Ako bude prebiehať transfer z letiska do hotela, na koho sa môžete obrátiť v prípade komplikácií alebo ako postupovať v prípade straty batožiny, sa dozviete práve na tejto stránke.

Čítajte viac informácií o priebehu dovolenky

Po návrate z dovolenky

Podeľte sa s nami o svoje dojmy, pocity a zážitky z vašej dovolenky. Na vašom názore nám záleží!

Čítajte viac informácií

Dovolenka bez obáv

S nami sa nemusíte ničoho obávať. Vždy vám garantujeme, že v prípade problémov sa o vás postaráme a že ani o svoje peniaze nikdy neprídete.

Čítajte viac informácií
Poistenie proti úpadku

Dokumenty na stiahnutie a Podmienky pre cestujúcich

Tu nájdete dôležité dokumenty v plnom znení.

Čítajte viac informácií

Akékoľvek údaje uvedené na webových stránkach Cestovnej kancelárie FISCHER o službách, cenách a cestovnom poistení vychádzajú z informácií, ktoré má Cestovná kancelária FISCHER k dispozícií v dobe ich uvedenia na webové stránky. Cestovná kancelária FISCHER si vyhradzuje právo na ich zmenu. Cestovná kancelária FISCHER sa snaží akékoľvek údaje na webových stránkach aktualizovať, ale i napriek tomu sa môžu v údajoch o službách, cenách a cestovných podmienkach vyskytnúť nepresnosti v texte, či cifrách. Všetky chybne uvedené údaje sa snažíme čo najskôr opraviť a informácie aktualizovať.