×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Cestovná kancelária FISCHER, a.s.

História CK FISCHER

História cestovnej kancelárie FISCHER začala v roku 1990, kedy Václav Fischer priniesol rodiacemu sa trhu v Českej republike štýl a komfort, ktorý je v západnej Európe štandardom.  

CK FISCHER chápe cestovanie ako zážitok, vďaka ktorému si na dovolenke oddýchnete a objavíte nové myšlienky, či už zvolíte stredomorské pláže, alebo exotickú samotu.

Cestovná kancelária FISCHER, a.s.

Cestovná kancelária FISCHER, a.s. bola založená v Českej republike v roku 1999. V roku 2003 sa väčšinovým vlastníkom stala spoločnosť K & K Capital Group (KKCG). Od roku 2007 patrí Cestovná kancelária FISCHER stopercentne investičnej a finančnej skupine KKCG. 

V máji 2011 došlo k spojeniu Cestovnej kancelárie FISCHER a cestovnej kancelárie NEV-DAMA. Vznikla tak najväčšia cestovná skupina v Českej republike. V roku 2012 sa súčasťou skupiny stala cestovná agentúra eTravel.cz a PRIVILEQ, špecialista na luxusné cestovanie. 

1. 1. 2014 došlo k fúzii zlúčením menovaných spoločností do Cestovnej kancelárie FISCHER a.s., ktorá sa na trhu cestovného ruchu prezentuje obchodnými značkami FISCHER, NEV-DAMA, PRIVILEQ, eTravel.cz 

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám