×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!
×

Zvoľte cieľovej destinácie

Bohužiaľ sme nič nenašli
×

Vyberte si typ dopravy a odletové letisko

Typ dopravy:

Odletové letisko:

×

Zadajte termín

Vybrané termíny

Vybrané termíny

×

Zadajte obsadenosť

×

Počet cestujúcich: 1. izbu

Vek detí

+ pridať ďalšiu izbu

Cestovná kancelária FISCHER, a.s.

História CK FISCHER

História cestovnej kancelárie FISCHER začala v roku 1990, kedy Václav Fischer priniesol rodiacemu sa trhu v Českej republike štýl a komfort, ktorý je v Západnej Európe štandardom.  

CK FISCHER chápe cestovanie ako zážitok, vďaka ktorému si na dovolenke odpočiniete a objavíte nové myšlienky, nech už zvolíte stredomorské pláže alebo exotickú samotu.
 

Cestovná kancelária FISCHER, a.s.
 

Cestovná kancelária FISCHER, a.s. bola založená v Českej republike v roku 1999. V roku 2003 sa väčšinovým vlastníkom stala spoločnosť K & K Capital Group (KKCG). Od roku 2007 patrí Cestovná kancelária FISCHER stopercentne investičnej a finančnej skupine KKCG. 

V máji 2011 došlo k spojeniu Cestovnej kancelárie FISCHER a cestovnej kancelárie NEV-DAME. Vznikla tak najväčšia cestovná skupina v Českej republike. V roku 2012 sa súčasťou skupiny stala cestovná agentúra eTravel.cz a PRIVILEQ, špecialista na luxusné cestovanie. 

1. 1. 2014 došlo k fúzií zlúčením menovaných spoločností do Cestovnej kancelárie FISCHER a.s., ktorá sa na trhu cestovného ruchu prezentuje obchodnými značkami FISCHER, NEV-DAMA, PRIVILEQ, eTravel.cz 

×

Upresniť hľadanie

Stravovanie

Vzdialenosť od pláže:

Typ dovolenky

Zmazať

Minimálna kategória hotela

Cena zájazdu za všetky osoby

min. 0 € max. 18 000 €
 

Vzdialenosť aquaparku:

Kategória hotela

Šport / zábava

Typ izby

Vybavenie izby

Pláž