1. Fischer.sk
  2. O CK FISCHER

Sme CK FISCHER

Váš partner vo svete cestovania

Sme tu, aby sme plnili vaše cestovateľské sny. Ponúkame viac než len dovolenku, vytvárame svet vašich zážitkov. A práve vy máte v tomto svete tú najdôležitejšiu rolu. My svoju rolu vidíme v poskytovaní najkvalitnejších služieb, v profesionálnom zázemí, v umení načúvať a porozumieť vašim prianiam. Vďaka dlhoročnej tradícii a zázemiu najsilnejšej cestovnej skupiny v Českej republike pre vás budeme spoľahlivým partnerom na cestách.

28 rokov
na trhu
150 destinácií
v 76 krajinách
1,5 milióna
spokojných klientov
58
pobočiek

Patríme do najväčšej cestovnej skupiny na Slovensku

FISCHER Group logo
Der Touristik

Od mája 2020 sme tiež hrdými členmi nemeckej skupiny REWE a jej divízie cestovného ruchu DER Touristik. Pod krídlami mimoriadne silného majiteľa spoločne fungujú značky FISCHER, NEV-DAMA, eTRAVEL, PRIVILEQ, EXIM tours a KARTAGO tours.

Každá z našich značiek je úspešná v odlišnom segmente a spoločne sa ideálne dopĺňajú. Nájdete u nás najväčšie portfólio destinácií a najkvalitnejšie služby.

FISCHER logo
NEV-DAMA logo
Kartago logo
Exim logo

Meníme cestovateľské sny na skutočnosť

Staneme sa vaším partnerom na každej ceste, či už snívate o leteckej dovolenke v Stredomorí alebo v exotických destináciách. Slovenskí klienti si najviac obľúbili grécke ostrovy, Egypt, Turecko a Bulharsko. Z exotiky vyhrávajú Arabské emiráty, Omán, Maldivy alebo Maurícius.

Samozrejmosťou je tiež poistenie našej CK proti úpadku. Vaše finančné prostriedky sú tak u nás v absolútnom bezpečí.

Najvyššia kvalita služieb

Uspokojíme sa len s najvyššou kvalitou služieb, hotelov a spolupracujúcich obchodných partnerov. Chceme, aby ste si váš zaslúžený oddych a dovolenku maximálne užili. A podľa našich klientov sa nám to úspešne darí.

Spoľahlivosť

„Jediná cestovka, s ktorou som vždy maximálne spokojný.“

Jakub H.

Kvalita za rozumnú cenu

„Tak vysoký štandard za vaše ceny nikde inde nezoženiem.“

Lucie B.

Skúsenosti a profesionálny prístup

„Predajcovia vedia, o čom hovoria a na delegátov sa viem vždy spoľahnúť.“

Agáta H.

Dovolenka pre každého

„Predtým som cestoval s kamarátmi, teraz s rodinou a ani v starobe to nevidím inak.“

Šimon M.

Splňte si s nami cestovateľský sen

Ponúkame vám zájazdy do všetkých kútov sveta, či už preferujete populárne destinácie alebo miesta ďaleko od davov turistov. U nás si vyberie každý: rodiny s deťmi, zamilované páry všetkých vekových kategórií i single cestovatelia.