Ischia

Oblasti v destinácii - Ischia

Mapa

Podrobné informácie

  • 31 °C júl / august *
  • 25 - 26 °C júl / august *

* priemerné teploty

Ischia, dovolenka medzi kvetinami a termálnymi prameňmi

Na dohľad pobrežia Apeninského polostrova vystupuje z Tyrrhenského mora ostrov, o ktorého kráse vedeli už starí Rimania. O čo je Ischia menšia rozlohou, o to viac prírodných krás a zábavy poskytuje svojim hosťom, ktorí jej pôvab oceňujú každoročne zvyšovaným záujmom o ubytovanie. 

Ischia, najväčší z Kampanského súostrovia, vyniká predovšetkým svojimi kúpeľmi. Blahodárne pôsobí na neduhy reumatologické, dermatologické alebo gynekologické. Zo šestice termálnych parkov, ktorým dominujú slávne Poseidonové záhrady, si určite vyberie každý.

Rezervujte si zájazd na Ischiu a doprajte si pobyt v talianskom štýle

Na Ischii si však užijete i ďalšie prázdninové aktivity. Ostrov pod horou Monte Epomeo lemujú nádherné pláže s radom romantických zákutí, nechýba pestrá športová ponuka. Dlhé dejiny Ischie na nej zanechali mnohé pamiatkové skvosty. Skvelo sa tu najete a ku kúpe romantických suvenírov lákajú mnohé obchodíky v letoviskách ako Forio či Sant Angelo.

Pozrite sa na ischitánske hotely a vyberte si ten najlepší. Na Ischii prežijete prekrásnu dovolenku plnú slnka, relaxácie a poznávania zaujímavých miest!

Zobraziť podrobné informácie

Najobľúbenejšie hotely - Ischia