×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

PLÁŽOVÁ DOVOLENKA

Pláž, jedlo aj zábava pre deti. Užite si dovolenku, na ktorej máte všetko len pár krokov od hotelovej izby.

Nájsť hotel

Všetko na jednom mieste

Pláž
pri hoteli

Všetky hotely ležia maximálne 100 m od hotela, väčšina sa však nachádza priamo na pláži. Stačí vyjsť pred hotel a už vám prsty obmýva more.

Piesočnaté a kamienkové
pláže

Žiadne betónové móla alebo schodíky do mora. Všetky pláže majú piesočnatý či kamienkový vstup do mora a sú ideálne na kúpanie pre všetky vekové kategórie.

All inclusive
hotely

Po ruke a bez platenia máte všetko jedlo a pitie, ktoré hotel ponúka. Okrem hlavných jedál môžete v bare ochutnať miestne koktaily, alebo si zájsť počas dňa na malé občerstvenie.

Čo spĺňajú vybrané hotely

Pláž do 100 m
Piesočnatá alebo kamienková pláž
All inclusive
Ležadlá a slnečníky na pláži

Ponuka hotelov

Ďalších 6 hotelov

Vaše skúsenosti

Luxusná dovolenka. Zaujala nás možnosť obeda pri pláži a vonkajšie animačné programy.

Jaroslav Vlach,

Všetko bolo na 100%. Je nám cez 70 rokov a tohtoročná dovolenka bola bezkonkurenčná.

Miroslava Ševcovicová,

Luxus! Bolo to krajšie než fotografie z katalógu. A tie služby... ako z inej planéty.

Václav Schreiber,

Boli sme privítaní vetou 'Vitajte v raji' a bola to pravda. Let hydroplánom bol neuveriteľný.

Ilona Krastová,

Časté otázky

V prípade, že hotel leží priamo pri pláži a má svoju súkromnú pláž, bývajú ležadlá a slnečníky spravidla zadarmo. V prípade, že je pláž prístupná pre verejnosť, ležadlá a slnečníky bývajú platené. Túto informáciu nájdete priamo na stránke konkrétneho hotela.

Na stránke konkrétneho hotela vždy nájdete informáciu, či je hotel vhodný pre deti. Ak áno, má spravidla detské ihrisko, vodné atrakcie, vodné šmykľavky a animačný program.

Vždy ide o dochádzkovú vzdialenosť, nie vzdušnú čiaru.

V cene máte letenku, taxy a ďalšie poplatky, transfer z letiska do hotela a späť (ak je súčasťou zájazdu), zvolené ubytovanie, stravu a povinné poistenie proti úpadku cestovnej kancelárie. Kompletný zoznam služieb nájdete vždy na stránke zájazdu.

Na charterových letoch spoločnosti Smartwings, zaisťujúcej väčšinu letných zájazdov, je v cene 23 kg batožina a 8 kg príručná batožina (rozmery max. 56 x 45 x 25 cm) na cestujúceho. Váhu batožiny nie je možné spočítať v rámci rodiny. Slnečníky musia byť odbavené ako samostatná batožina a ani ich nie je možné pripevniť k batožine. Presné informácie nájdete v pokynoch pre cestujúcich, ktoré dostanete 4 – 5 dní pred odletom.

Na charterových letoch spoločnosti Smartwings si môžete prikúpiť nadváhu batožiny, seating, rezervované sedadlo, špeciálnu stravu (minirezne, jednohubky, špeciálne jedlo pre deti a pod.) a službu Travel Plus Comfort (na niektorých letoch). K zájazdu si môžete priobjednať tiež cestovné poistenie, výlety a prenájom auta v destinácii alebo parkovanie na letisku. Všetko si môžete objednať pri kúpe zájazdu na webe, prípadne priobjednať neskôr.

Takmer každá destinácia ponúka celodenné výlety, vstupenky či organizovaný výlet do akvaparku, ZOO alebo na loď. Konkrétne možnosti vám oznámime na bezplatnej linke 0800 12 10 10.

Pri zájazdoch v predpredaji zaplatíte minimálnu zálohu pri rezervácii a doplatok uhradíte až 60 dní pred odletom/odchodom. Ak dovolenku kúpite v čase kratšom ako 60 dní pred odletom/odchodom, zaplatíte celú sumu najdlhšie do 2. dňa od podpisu zmluvy. Last minute zájazdy sa platia okamžite prevodom z účtu či na pobočke.

Pokyny k odbaveniu posielame elektronicky spravidla 4 – 5 dní pred odletom. U vybraných typoch zájazdoch (Fischer Dynamix alebo City Breaks) je možné po zaplatení zájazdu získať odbavenie okamžite.

Než doplatíte celý zájazd, môžete za 4€/os. zmeniť mená účastníkov, termín, odlet alebo destináciu. Neskoršia zmena podlieha príslušným storno poplatkom. Ak si kúpite pri uzavretí zmluvy (najneskôr však 45 dní pred zájazdom) k pripoisteniu Fischer Plus službu "Zmena týždeň pred odletom zadarmo" za 0,04 eur/os, môžete ešte 7 dní pred začatím zájazdu zmeniť hotel, destináciu alebo termín, ak je to z objektívnych dôvodov možné. Viac nájdete v podmienkach pre cestujúcich (strana 2).

Mohlo by vás zaujímať

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám