Exkluzívne cestovné poistenie zájazdovUž pri rezervácii zájazdu vám odporúčame dohodnúť si komplexné poistenie od ERV Európskej poisťovne.

ERV Evropská poijšťovňa každý rok osobne preveruje úroveň lekárskej starostlivosti v zahraničí. Má vybudovanú sieť centier pomoci na všetkých kontinentoch a škody vypláca férovo do 7 pracovných dní. 750 tisíc klientov ročne z nej robí českú jednotku v obore.

 

Prehľad poistných produktov - letecká a autobusová doprava

Pojisteni-2021-prehled.jpg

 

Chcete vedieť o cestovnom poistení viac?

Stiahnite si prehľad cestovného poistenia.
Preštudujte si úplné znenie poistných podmienok a štandardizovaný informačný dokument o poistnom produkte.
Základné poistenie FISCHER Európa a FISCHER Svet kryje liečebné náklady v zahraničí v súvislosti s ochorením covid-19. Nadštandardnú ochranu pre prípad ochorenia covid-19 poskytujú cestovné pripoistenia C19 a C19+.


Ako nahlásiť škodovou udalosť?

Karta poistenia

Stiahnite si kartu poistenia v PDF.
Súbor otvorte programom Adobe Acrobat Reader ( na stiahnutie zadarmo).
Vytlačte kartičku na obyčajný papier.

Cestovné pripoistenie C19 a C19+ k leteckým a autobusovým zájazdom

Chceme, aby ste si dovolenku a jej plánovanie užili bez starostí. Nové cestovné pripoistenia poskytujú nadštandardnú ochranu vášho zdravia pre prípad ochorenia covid-19 v priebehu vašej dovolenky, pred jej začiatkom a v prípade karantény.

Pripoistenie C19 kryje:

stornopoplatky z dôvodu ochorenia covid-19 a nesplnenia zdravotných podmienok pre vycestovanie, znemožnenie návratu (náklady na náhradné ubytovanie a náklady na náhradnú cestu).

Pripoistenie C19 nie je možné uzatvoriť samostatne, ale ako doplnok vášho cestovného poistenia FISCHER Európa (10 € za osobu) alebo FISCHER Svet (20 € za osobu).

Pripoistenie C19+ kryje:

stornopoplatky z dôvodu ochorenia covid-19 a nesplnenia zdravotných podmienok pre vycestovanie, znemožnenie návratu (náklady na náhradné ubytovanie a náklady na náhradnú cestu), prikázanú osobnú preventívnu karanténu.

Pripoistenie C19+ nie je možné uzatvoriť samostatne, ale ako doplnok vášho cestovného poistenia FISCHER Európa (20 € za osobu) alebo FISCHER Svet (40 € za osobu). Ak už máte uzatvorené pripoistenie C19, môžete ho rozšíriť na pripoistenie C19+ za zníženú čiastku 10 € (Európa) alebo 20 € (Svet).

 

Podrobnosti o cestovnom pripoistení C19 a C19+ pre prípad stornopoplatkov a zrušenia zájazdu:

úplné znenie poistných podmienok,
informačný dokument o poistnom produkte.


Poistenie k vlastnej doprave

cestovni-pojisteni.PNG

Chcete vedieť o cestovnom poistení viac?

Stiahnite si prehľad cestovného poistenia.
Preštudujte si úplné znenie poistných podmienok a štandardizovaný informačný dokument o poistnom produkte.

Objednávky a informácie

Pre objednávky, detailné informácie a ďalšie produkty cestovného poistenia kontaktujte telefónne číslo 255 787 000 alebo pobočku Cestovnej kancelárie Fischer.V prípade akýchkoľvek otázok využite rovnaké kontakty či e-mail info@fischer.sk.
 

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám