1. Fischer.sk
  2. Taliansko
  3. Toskánsko a Elba

Toskánsko a Elba

Oblasti v destinácii - Toskánsko a Elba

Mapa

Podrobné informácie

  • 31 °C júl / august *
  • 25 - 26 °C júl / august *

* priemerné teploty

Toskánsko a Elba, dovolenka v kolíske renesancie

Krásou piesočnatých pláží s pozvoľným vstupom do priezračného mora, skvelou gastronómiou a bohatou kultúrou vynikajú Toskánsko Elba. Zaistite si dovolenku pri Tyrhénskom mori a užite si vynikajúce toskánske vína, nádhernú prírodu aj veľa zábavy.

Toskánsko nadchne svojich návštevníkov vďaka malebnému pobrežiu a pôvabnému vidieku s radom zajímavých miest. Nezabudnuteľné sú napríklad skalné mestečká Cinque Terre, renesančné pamiatky, kúpele a vrcholky Apenín. Práve tu nájdete slávne mestá ako Florencia, Siena, Pisa, Lucca alebo San Gimignano (všetko UNESCO).

Vydajte sa na pobyt do letovísk Follonica, San Vincenzo alebo Marina di Pietrasanta. Vždy budete mať k dispozícii perfektné vybavenie, kvalitné reštaurácie a dobrú dopravnú sieť umožňujúcu výlety za poznaním toskánskych turistických atrakcií.

Zájazdy na Elbu a do Toskánska nielen s deťmi

Elba predstavuje tretí najväčší ostrov v Taliansku (po Sicílii a Sardínii) a centrum národného parku Toskánske súostrovie. Neodmysliteľne sa spája s menom Napoleona Bonaparta a poteší hlavne milovníkov romantiky, ktorí ocenia tunajšie scenérie a prostredie očarujúcich zálivov.
 
Vstupný prístav na Elbu tvorí letovisko Portoferraio, kde tiež nájdete pestrú ponuku ubytovania. Vôňa tunajších cyprusových alejí, olivových hájov a rozsiahlych viníc obklopujúcich pôvodné usadlosti a rybárske dedinky, vás svojím jemným čarom absolútne omámi!

Zobraziť podrobné informácie

Najobľúbenejšie hotely - Toskánsko a Elba

Je nám ľúto, momentálne nie sú dostupné žiadne zájazdy. Prezrite si našu aktuálnu ponuku dovolenky .