1. Fischer.sk
  2. First minute
  3. First minute Grécko

First minute Grécko

Načítám...

Do Grécka za najvýhodnejších podmienok first minute

Grécko je tradične jednou z najobľúbenejších stredomorských destinácií pre letnú dovolenku. Nádherné more, pláže, príroda, antické pamiatky, ako aj skvelá kuchyňa sú hlavnými dôvodmi, prečo si turisti nemôžu nechať ujsť Grécko. S nami sa môžete pozrieť na viacero gréckych ostrovov, ako napríklad Rhodos, Kos, Krétu, Korfu či Zakynthos.

Grecko_plaz.jpg   Pobrezie_Grecka.jpg

Dovolenka v Grécku však nemusí byť len o opaľovaní sa a kúpaní v mori. Ukrýva sa tu toľko zaujímavých miest, že za celý pobyt ich veľmi pravdepodobne nestihnete navštíviť všetky. Rozhodne by bola ale škoda nevidieť aspoň niektoré z preslávených antických pamiatok. Po náročnom dni nie je nič príjemnejšie ako prechádzka malebnými uličkami. V nich si nenechajte ujsť návštevu typickej gréckej taverny, v ktorej je radosť započúvať sa do tónov tradičnej hudby buzuki a vychutnávať si vynikajúcu grécku kuchyňu.

Každý z regiónov Grécka ponúka iné lákadlá. Na Rhodose sa nachádza rozsiahla zábavná zóna letoviska Faliraki na čele s obrovským akvaparkom, údolie motýľov Petaloudes alebo starobylé mesto Lindos. K perlám Kréty patria pozostatky tajomnej minojskej civilizácie, roklina Samaria či pláž s ružovým pieskom Elafonisi. Zátoku Navagio so stroskotanou loďou pirátov na Zakynthose vari netreba ani predstavovať a podobne by sa dalo ešte dlho pokračovať.

Využite všetky výhody first minute!

Najobľúbenejšie letoviská a hotely v celom Grécku najvýhodnejšie práve teraz!