First minute Kos

Načítám...
Načítám...
First-minute-Kos.jpg

Leťte na Kos skutočne výhodne vďaka First Minute

Kos je jedným z menších ostrovov Grécka, ale o to je bohatší na pamätihodnosti a turisticky atraktívne lokality. Vďaka pomerne nížinatému povrchu a slnečnému počasiu je obľúbeným cieľom turistov. Na ostrove Kos je široký výber hotelov ponúkajúcich priestranné izby pre kombinácie 2 dospelých a až 3 deti, a preto je veľmi preferovaný rodinami.

Atrakciou číslo jedna sú tunajšie pláže, ktoré lemujú takmer celé pobrežie. Na juhu Camel Beach, Paradise Beach, Lagada Beach, Markos Beach (alebo tiež Psilos Gremos), Sunny Beach a Polemi Beach (známa aj ako Magic Beach) či biely piesok na pláži v Marmari na severe sú tie najznámejšie.

Milovníkom pamiatok odporúčame hlavné mesto Kos, ktorému dominuje malebný prístav s johanitskou pevnosťou a najstarším stromom v Európe – Hypokratovým platanom. Je tu aj množstvo taverien a barov s nočným životom. Oázu pokoja nájdete v mestečku Kefalos na západe ostrova, kde ochutnáte pravú grécku kávu v niektorej z miestnych kaviarní.

Vyberte si first minute zájazd na Kos podľa vašich predstáv a včas. Z first minute dovolenky na Kos budete nadšení a výrazne ušetríte.

Získajte skutočne výhodnú ponuku na Kos s first minute ponukami

Termín, ktorý vám vyhovuje, a bezpečnosť hotela, ktorý ste si u nás rezervovali? Rezervujte si zájazd v rámci našej first minute ponuky a získajte najlepšiu cenu a mnoho ďalších výhod za včasný nákup.

Využite všetky výhody first minute!