First minute Kréta

Načítám...
Načítám...

 

Kréta first minute
 


Rezervujte si včas dovolenku so zľavou a inými výhodami Poďte si s nami oddýchnuť na najväčší grécky ostrov uprostred Stredozemného mora a prežiť nezabudnuteľné zážitky. Na Krétu budete spomínať vďaka skvelému jedlu, slnečnému počasiu, úžasnej prírode, množstvu atrakcií, zábavy a rovnako zásluhou nádherných pláží. Severné pobrežie Kréty je doslova obsypané veľkým počtom úžasných zátok, v ktorých si kúpanie, opaľovanie a rozličné športy užijete do sýtosti. O ich kvalite svedčí napríklad aj to, že pláž Falassarna bola vyhlásená za najlepšiu v celom Grécku.

K lákadlám patria palác Knossos, kláštor Arkadi a ďalšie miesta spojené s tunajšou dlhou históriou, ale aj mestá Heraklion, Chania, Rethymnon či Agios Nikolaos. Vydajte sa aj na výlety na blízke ostrovy Gramvousa a Spinalonga, prípadne na bájny ostrov Santorini.

Vyberte si z našej širokej ponuky hotelov a stredísk po celej Kréte, všade vás privíta priateľská krétska atmosféra.

Včasná rezervácia dovolenky so zľavami a ďalšími výhodami

Dovolenka na Kréte je krásna a vďaka first minute ešte krajšia! Ponorte sa do našej ponuky zájazdov a vyberte si ten najlepší pre vás za zvýhodnenú cenu a s mnohými ďalšími výhodami.

Využite všetky výhody first minute!