First minute Zakynthos

Načítám...
řecko first minute

Zakynthos, viac než romantické zátoky

Grécky ostrov Zakynthos charakterizuje zeleň, tyrkysové more a piesočnaté pláže. Rovnako ako v celom Grécku, ani tu nechýbajú antické pamiatky. Ak sa vám teda počas dovolenky nechce len leňošiť na pláži, môžete sa vydať za gréckou históriou a zaujímavosťami ostrova. Je tu možné navštíviť slávnu zátoku Navagio ( tzv. pláž stroskotancov), romantické Modré jaskyne, ikonický ostrovček Cameo, tradičnú dedinku Xehoriati s rybárskym prístavom alebo kláštor Anafonitrias. Ďalším úžasným zážitkom je plávanie v jaskyniach a potápanie s morskými korytnačkami.

Na Zakynthose sú aj dobré podmienky pre šport a najrôznejšie aktivity ako surfing, jachting či windsurfing. Nájdete ich v najvyhľadávanejších strediskách Laganas, Argassi, Tsilivi, Amoudi a Vassilikos. Všade na okolí sú samozrejmosťou typické taverny s gréckou kuchyňou a hudbou buzuki.

Vyberte si z našej ponuky hotelov najvýhodnejšie na 1. minute práve teraz.

Na Zakynthos vďaka first minute výhodne a s viacerými benefitmi

Dovolenka na Zakynthose je zárukou krásnych pláží, slnka, chutnej gréckej kuchyne a množstva inej zábavy. Rezervácia first minute zájazdu je zárukou vašej dovolenky v najlepších podmienkach.

Využite všetky výhody first minute!