First minute Rhodos

Načítám...
Načítám...
rhodos first minute

Na Rhodos s výhodami prvého momentu

Od dovolenky na gréckom ostrove Rhodos môžete očakávať takmer 220 kilometrov krásnych pláží, stredomorskú prírodu a množstvo pamiatok. V neposlednom rade sa tešte na grécku pohostinnosť a výborné grécke jedlo.

Medzi najzaujímavejšie miesta na Rhodose patrí Kalithea, bývalé termálne kúpele s nostalgickou atmosférou a krásnym zálivom s krištáľovo čistou vodou. Nevynechajte ani starobylý Lindos, na juhu ostrova zase Prasonisi, kde sa stretáva Stredozemné a Egejské more, obľúbený raj vyznávačov windsurfingu a kitingu.

Ak vás na dovolenke zaujíma aj spoznávanie historických pamiatok, na Rhodose navštívte rovnomenné hlavné mesto. Nachádzajú sa tu zrekonštruované pamiatky z rímskej doby, impozantné hradby, palác veľmajstrov a pestré uličky starých trhovísk. Nad mestom vás privítajú pozostatky Akropoly a antického štadióna. Lahôdkou je lodný výlet na neďaleký rázovitý ostrov Symi s kláštorom a rybárskymi tavernami.

Vyberte si z našej širokej ponuky hotelov vo všetkých strediskách Rhodosu práve teraz.

Na Rhodos s výhodami first minute

Chceli by ste vyskúšať dovolenku na Rhodose a chcete si byť istí kvalitným hotelom za dobré ceny? Ideálny dôvod, aby ste si rezervovali zájazd hneď na first minute!

Využite všetky výhody first minute!