First minute Kefalónia

Načítám...
Kefalonie first minute

Dovolenka na Kefalónii – pláže, slnko, hory, štýlové taverny a omnoho viac

Niekomu môže Kefalónia pri pohľade na mapu pripomínať skákajúcu žabu alebo si spomenie, že tu nejakú dobu žil slávny básnik George Gordon Byron. V každom prípade sa jedná o jednu z najpôvabnejších destinácií, akú si pre letnú dovolenku viete vysnívať.

Prečo mnohí považujú Kefalóniu za grécky turistický raj budúcnosti? Je to zásluhou tunajšej pôvabnej prírody, úžasného Jónskeho mora vytvárajúceho jedinečné scenérie v zátokách a v neposlednom rade najkrajšími stredomorskými plážami.

Prejdite si Kefalóniu, objavíte celý rad zaujímavých miest, ktoré svojou jedinečnosťou obohatia váš fotoalbum. Patria k nim napríklad krápnikove Dračie jaskyne, morské vodné mlyny Katavothres alebo lagúna v jaskyni Melissani. A nezabudnite ani na metropolu Argostoli.

Zájazd na grécky ostrov Kefalónia vás jedným slovom nadchne. Vďaka našej First Minute ponuke ho získate za maximálne výhodných podmienok vrátane zaujímavých zliav.

Zabezpečte si dovolenku na Kefalónii včas a za dobrú cenu

Zájazd na grécky ostrov Kefalónia vás jedným slovom nadchne. Vďaka našej first minute ponuke ho získate za tých najvýhodnejších podmienok vrátane zaujímavej zľavy! S výberom neváhajte, za včasnú rezerváciu budete bohato odmenení.

Využije všetky výhody first minute!