First minute Lefkada

Načítám...
First-minute-Lefkada.jpg

Dovolenka Lefkada, ochutnajte lákadlá večne zeleného ostrova

Nádherné piesočnaté pláže medzi divokými skaliskami, zaujímavé miesta ako mys Doukato, Alabastrová jaskyňa v Agia Ekaterini alebo vodopády Nidri, priezračne čisté Jónské more, teplé a slnečné počasie od mája do októbra, to je grécky ostrov Lefkada. Štvrtý najväčší ostrov v Jónskom mori zároveň predstavuje jediný v Grécku, kam sa nemusíte prepravovať iba po vode alebo vzduchom. Je to vďaka mostu, ktorý spája Lefkadu s pevninou.

Lefkada je síce menšia rozlohou, avšak veľká prírodným bohatstvom a dlhou históriou. Ak sa rozhliadnete po ostrove z jeho najvyššieho bodu, hory Stavrota, uvidíte vinohrady a olivové háje, mnohé zátoky a v diaľke ostrovy Korfu, Kefalónia a Zakynthos.

Ubytovanie na Lefkade vás čaká v mnohých úžasných letoviskách ako Nikiana, Ligia, Nidri alebo Agios Nikitas. Ponúkajú celý rad kvalitných hotelov s pestrou paletou služieb, zábavy a výletov na zaujímavé miesta. Je len na vás, ako si pobyt strávený v nich užijete. Dovolenka na Lefkade môže byť čisto odpočinková alebo tiež plná cestovania a iných aktivít.

Rezervujte na first minute so zľavami a výhodami!

Nezmeškajte ten správny okamih a rezervujte si najlepšiu dovolenku na Lefkade. Rezervujte si svoj vysnívaný hotel za optimálnu cenu prostredníctvom first minute zájazdu.

Využite všetky výhody first minute!