First minute Korfu

Načítám...
Načítám...
Korfu first minute

Korfu, smaragd Stredomoria, najvýhodnejšie na prvý moment

Korfu sa oprávnene nazýva „smaragdom Stredomoria“. Bez pochýb patrí k najkrajším ostrovom v Grécku. Priaznivá klíma a počasie prospieva tunajšej faune i flóre a podieľa sa na kráse tohto zeleného ostrova.

Dovolenka pri mori je najmä o plážach. A verte, že jedny z najkrajších gréckych pláží, zaradené dokonca medzi najpôvabnejšie v celej Európe, sú práve na Korfu. Napríklad na západe, pod vysokými horami, nájdete pláž Glyfada, v južnej časti, kde krajina prechádza do roviny, vytvára dlhé pláže Kavosu a na severe pre zmenu nájdete romantické zátoky v úžasných skalných rázoch ako Sidari a Paleokastritsa.

Prázdniny na tomto gréckom ostrove ale nemusia byť len o plážach. Zaujímavých miest na čele s letohrádkom Achillion cisárovnej Sisi, metropolou Kerkyra a najvyšším vrchom Pantokrator je veľa. K tomu všadeprítomná typická grécka atmosféra, souvlaki, tzatziki a ouzo, jednoducho pohoda ideálnej dovolenky.

Vyberte si first minute zájazd na Korfu podľa vašich predstáv a včas. Z dovolenky na Korfu budete nadšení už v prvom momente a navyše výrazne ušetríte.

Korfu na first minute

Dovolenka na Korfu je teraz cenovo dostupnejšia ako kedykoľvek predtým. Doprajte si ideálne finančné a pobytové podmienky s prednostnou rezerváciou.

Využite všetky výhody first minute!