First minute Sicília

Načítám...
Načítám...
Vyberte si first minute zájazd na Sicíliu podľa vašich predstáv a včas. Budete nadšení z dovolenky na Sicílii na first minute a navyše výrazne ušetríte.


Sicília, perfektná dovolenka na magickom ostrove

Tlejúci vulkán Etna, antické pamiatky Taormíny, epická metropola Palermo, starobylá Ragusa a nádherné piesočnaté pláže, kam len oko dovidí. To všetko je nenapodobiteľná Sicília, najväčší ostrov Stredozemného mora. Využite našu pestrú ponuku zájazdov na Sicíliu a prežite prázdniny v najjužnejšom talianskom regióne. Slnečné počasie tu panuje po väčšinu roka, vyberať je možné z celej palety športových aktivít a z miestnych reštaurácií rozvoniava lahodná pizza nazývaná sfincione!

Počas pobytu na Sicílii môžete navštíviť veľa zaujímavých lokalít. Na dohľad mestečka Scopello vyrastajú z blankytne modrého Tyrhénského mora pozoruhodné skaliská, Cefalú sa pýši katedrálou z 12. storočia (súčasť UNESCO) a „Údolie chrámov“ s ruinami chrámov v dórskom štýle je magnetom mesta Agrigento. V spojení s nádherným pobrežím, výbornou dopravnou infraštruktúrou a pestrým výberom kvalitných hotelov vás čaká naozaj zaujímavá destinácia. Presvedčte sa v letoviskách Giardini Naxos, Letojanni či Sant'Alessio Siculo a ďalších.

Relaxujte na ostrove Sicília so širokou ponukou first minute

Neváhajte a zabezpečte si naozaj dobrú letnú dovolenku už teraz. Stačí si pozrieť našu kolekciu dovoleniek na Sicílii v Taliansku a určite nájdete tú pravú - plnú slnka, mora a oddychu. A nezabudnite, že first minute zájazdy na Sicíliu môžete získať za rozumnú cenu a s mnohými bonusmi navyše!

Využite všetky výhody first minute!

  • Sicília (tu sa práve nachádzate)