×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobraziť hotely na mape

Podrobné informácie

  • 28°C júl / august *
  • 24°C júl / august *

* priemerné teploty

Dovolenka v krásnom a temperamentnom Španielsku

Od dovolenky v Španielsku, či už sa jedná o pevninu, Baleárske, alebo Kanárské ostrovy, môžete v prvom rade vždy čakať krásne dlhé pláže, čisté more, perfektný servis a veľa zábavných príležitostí. Aké ďalšie zážitky prežijete, bude záležať už len na vás.

Chcete spoznávať pamiatky, krásnu prírodu, architektúru a zaujímavé miesta? Máte toľko možností, že za celú dovolenku nestihnete vidieť všetko.

Spojte ubytovanie s výbornou španielskou kuchyňou

Iste tiež budete súhlasiť, že dovolenka nie je o varení, práve naopak. Prejsť sa večer malebnými uličkami miest či prímorských dediniek a potom zavítať na dobré jedlo do niektorej z miestnych reštaurácií, to k prázdninovému pobytu v zahraničí jednoducho neodmysliteľne patrí.

A verte, že pokiaľ ste ešte neochutnali zo španielskej gastronómie, budete milo prekvapení. Rovnako na vás zapôsobí aj španielska história, bohatstvo národných parkov či takmer nevyčerpateľná studnica aktivít. Na Pyrenejskom ostrove, Baleároch ani Kanárskych ostrovoch sa nudiť nebudete.

Spoznajte čo najviac na cestách Španielskom

Flamenco, korida, Sierra Nevada, sopky na Lanzarote, bohatá pestrofarebná kultúra a pokojná siesta – to sú len niektoré zo symbolov Španielskeho kráľovstva. Spoznajte ich s nami čo najskôr. 

Máme pre vás zájazdy na pobrežie Costa de la Luz, na Malorcu, Ibizu, Menorcu, La Palmu, Formenteru a do ďalších španielskych destinácií. Samozrejme, že aj vrátane atraktívnych ponúk last minute. Pozrite sa na ne a vyberte si ešte dnes!

Zobraziť podrobné informácie

Môžete vyberať napríklad z týchto hotelov (uvedené ceny sú konečné!)

Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí

  1. Španielsko
  2. Costa Cálida
  3. Guardamar

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 0 m
  • Doba transferu z letiska: 70 min
  • Vzdialenosť od letiska: 42 km
  • Šmýkačka do vody a ďalšie atrakcie
  • Kvalitný program all inclusive
  • Pokojná dovolenka v rezidenčnej časti strediska Guardamar
  • Priamo pri nádhernej niekoľko kilometrov dlhej piesočnej pláže s pozvoľným vstupom do mora.
  • Deti do 12 rokov

Dospelý 380 €

28. 6. 2021 - 5. 7. 2021

7 nocí/8 dní (Po-Po)

Polpenzia

Dvojlôžková izba Lateral Sea View ?

2 dospelí

1. izba
Dvojlôžková izba Lateral Sea View
1. dospelý760 €
2. dospelý760 €
zľava- 760 €

Praha - Corvera ?

odlet 06:20 3h 15min

Let tam

  • 28.6.2021 Po  06:20 - 09:35
  • Praha - Corvera
  • celková dĺžka letu 3h 15min

Let späť

  • 5.7.2021 Po  10:35 - 13:50
  • Corvera - Praha
  • celková dĺžka letu 3h 15min

Uvedené časy letov sú len orientačné.

dnes ušetríte -760 €

Konečná cena spolu
vrátane poplatkov
? 759 €

1. izba
Dvojlôžková izba Lateral Sea View
1. dospelý760 €
2. dospelý760 €
zľava- 760 €

PLAYAS DE GUARDAMAR

***/*
  1. Španielsko
  2. Costa Cálida
  3. Guardamar
-760 €

náhľad fotografií
Pořádající CK: CK FISCHER
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. Cala San Vicente

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 20 m
  • Doba transferu z letiska: 90 min
  • Pokojná dovolenka v malebnej časti ostrova s krásnymi výhľadmi na more
  • Ubytovanie s all inclusive za výhodnú cenu
  • Vhodné pre rodiny, ktoré hľadajú dovolenku mimo rušných turistických letovísk
  • Deti do 13 rokov

Dospelý 400 €

6. 10. 2021 - 13. 10. 2021

7 nocí/8 dní (St-St)

All inclusive

Dvojlôžková izba ?

2 dospelí

1. izba
Dvojlôžková izba
1. dospelý692 €
2. dospelý692 €
zľava- 584 €

Praha - Palma De Mallorca ?

odlet 18:05 2h 30min

Let tam

  • 6.10.2021 St  18:05 - 20:35
  • Praha - Palma De Mallorca
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Let späť

  • 13.10.2021 St  21:20 - 23:50
  • Palma De Mallorca - Praha
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Uvedené časy letov sú len orientačné.

dnes ušetríte -584 €

Konečná cena spolu
vrátane poplatkov
? 799 €

1. izba
Dvojlôžková izba
1. dospelý692 €
2. dospelý692 €
zľava- 584 €

GLOBALES SIMAR

***
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. Cala San Vicente
-584 €

náhľad fotografií
Pořádající CK: CK FISCHER
  1. Španielsko
  2. Fuerteventura
  3. Playa de Jandía

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 250 m
  • hotel s programom all inclusive
  • Novo zaradené v ponuke CK FISCHER
  • hotel situovaný v blízkosti obchodov, reštaurácií a možností zábavy
  • Deti do 12 rokov

Dospelý 519 €

24. 6. 2021 - 1. 7. 2021

7 nocí/8 dní (Št-Št)

Polpenzia

Dvojlôžková izba Lateral Sea View Deluxe ?

2 dospelí

1. izba
Dvojlôžková izba Lateral Sea View Deluxe
1. dospelý1 040 €
2. dospelý1 040 €
zľava- 1 041 €

Praha - Fuerteventura ?

odlet 11:30 5h 5min

Let tam

  • 24.6.2021 Št  11:30 - 15:35
  • Praha - Fuerteventura
  • celková dĺžka letu 5h 5min

Let späť

  • 1.7.2021 Št  16:25 - 22:10
  • Fuerteventura - Praha
  • celková dĺžka letu 4h 45min

Uvedené časy letov sú len orientačné.

dnes ušetríte -1 041 €

Konečná cena spolu
vrátane poplatkov
? 1 038 €

1. izba
Dvojlôžková izba Lateral Sea View Deluxe
1. dospelý1 040 €
2. dospelý1 040 €
zľava- 1 041 €

LEMON & SOUL CACTUS GARDEN

****
  1. Španielsko
  2. Fuerteventura
  3. Playa de Jandía
-1 041 €

náhľad fotografií
Pořádající CK: CK FISCHER

RONDO

****
  1. Španielsko
  2. Gran Canaria
  3. Playa del Inglés

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 1600 m
  • Doba transferu z letiska: 40 min
  • Atraktívna poloha v pokojnejšej časti letoviska, ale zároveň v blízkosti živého centra
  • Zrenovovaný hotel vhodný pre všetkých, ktorí chcú stráviť svoju dovolenku neďaleko zábavných možností
  • Deti do 15 rokov

Dospelý 520 €

23. 6. 2021 - 30. 6. 2021

7 nocí/8 dní (St-St)

Polpenzia

Dvojlôžková izba Promo ?

2 dospelí

1. izba
Dvojlôžková izba Promo
1. dospelý888 €
2. dospelý888 €
zľava- 736 €

Praha - Gran Canaria ?

odlet 12:00 6h 35min

Let tam

  • 23.6.2021 St  12:00 - 17:35
  • Praha - Gran Canaria
  • celková dĺžka letu 6h 35min

Let späť

  • 30.6.2021 St  17:10 - 22:55
  • Gran Canaria - Praha
  • celková dĺžka letu 4h 45min

Uvedené časy letov sú len orientačné.

dnes ušetríte -736 €

Konečná cena spolu
vrátane poplatkov
? 1 039 €

1. izba
Dvojlôžková izba Promo
1. dospelý888 €
2. dospelý888 €
zľava- 736 €

RONDO

****
  1. Španielsko
  2. Gran Canaria
  3. Playa del Inglés
-736 €

náhľad fotografií
Pořádající CK: CK FISCHER
  1. Španielsko
  2. Menorca
  3. Cala´n Forcat

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 50 m
  • Doba transferu z letiska: 60 min
  • Obľúbený hotel známeho reťazca so stálou klientelou
  • V blízkosti historického mesta Ciutadella
  • Možnosť programu all inclusive
  • Ideálne pre oddychovú dovolenku
  • Deti do 13 rokov

Dospelý 560 €

23. 6. 2021 - 30. 6. 2021

7 nocí/8 dní (St-St)

Polpenzia

Dvojlôžková izba ?

2 dospelí

1. izba
Dvojlôžková izba
1. dospelý1 072 €
2. dospelý1 072 €
zľava- 1 024 €

Praha - Menorca ?

odlet 18:00 2h 25min

Let tam

  • 23.6.2021 St  18:00 - 20:25
  • Praha - Menorca
  • celková dĺžka letu 2h 25min

Let späť

  • 30.6.2021 St  21:15 - 23:30
  • Menorca - Praha
  • celková dĺžka letu 2h 15min

Uvedené časy letov sú len orientačné.

dnes ušetríte -1 024 €

Konečná cena spolu
vrátane poplatkov
? 1 119 €

1. izba
Dvojlôžková izba
1. dospelý1 072 €
2. dospelý1 072 €
zľava- 1 024 €

GLOBALES ALMIRANTE FARRAGUT

****
  1. Španielsko
  2. Menorca
  3. Cala´n Forcat
-1 024 €

náhľad fotografií
Pořádající CK: CK FISCHER
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. Cala Millor

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 20 m
  • Doba transferu z letiska: 80 min
  • Blízko pláže a živého centra letoviska Cala Millor
  • Pre všetkých bez rozdielu veku
  • Deti do 14 rokov

Dospelý 560 €

23. 6. 2021 - 30. 6. 2021

7 nocí/8 dní (St-St)

Polpenzia

Dvojlôžková izba ?

2 dospelí

1. izba
Dvojlôžková izba
1. dospelý728 €
2. dospelý728 €
zľava- 336 €

Praha - Palma De Mallorca ?

odlet 12:25 2h 30min

Let tam

  • 23.6.2021 St  12:25 - 14:55
  • Praha - Palma De Mallorca
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Let späť

  • 1.7.2021 Št  00:15 - 02:45
  • Palma De Mallorca - Praha
  • celková dĺžka letu 2h 30min

Uvedené časy letov sú len orientačné.

dnes ušetríte -336 €

Konečná cena spolu
vrátane poplatkov
? 1 121 €

1. izba
Dvojlôžková izba
1. dospelý728 €
2. dospelý728 €
zľava- 336 €

ANBA ROMANI

****
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. Cala Millor
-336 €

náhľad fotografií
Pořádající CK: CK FISCHER
  1. Španielsko
  2. Costa de Almería
  3. Vera Playa

  • Pláž: piesočnato-kamienková
  • Vzdialenosť k pláži: 0 m
  • Doba transferu z letiska: 80 min
  • Vzdialenosť od letiska: 80 km
  • Dlhá pláž len niekoľko krokov od hotela
  • Šmykľavky pre deti priamo v hoteli
  • Obľúbený hotel postavený v andalúzskom štýle
  • Deti do 12 rokov

Dospelý 578 €

20. 9. 2021 - 27. 9. 2021

7 nocí/8 dní (Po-Po)

Raňajky

Dvojlôžková izba ?

2 dospelí

1. izba
Dvojlôžková izba
1. dospelý603 €
2. dospelý603 €
zľava- 50 €

Praha - Corvera ?

odlet 06:20 3h 15min

Let tam

  • 20.9.2021 Po  06:20 - 09:35
  • Praha - Corvera
  • celková dĺžka letu 3h 15min

Let späť

  • 27.9.2021 Po  10:35 - 13:50
  • Corvera - Praha
  • celková dĺžka letu 3h 15min

Uvedené časy letov sú len orientačné.

dnes ušetríte -50 €

Konečná cena spolu
vrátane poplatkov
? 1 157 €

1. izba
Dvojlôžková izba
1. dospelý603 €
2. dospelý603 €
zľava- 50 €

ZIMBALI PLAYA SPA

****
  1. Španielsko
  2. Costa de Almería
  3. Vera Playa
-50 €

náhľad fotografií
Pořádající CK: CK FISCHER
  1. Španielsko
  2. Gran Canaria
  3. Maspalomas/pláž Meloneras

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 800 m
  • Doba transferu z letiska: 45 min
  • Luxusný hotel inšpirovaný africkou krajinou a kultúrou, určený pre náročných klientov
  • Nádherné výhľady na piesočné duny a hornaté vnútrozemie Gran Canarie
  • Ideálne miesto na rodinnú dovolenku
  • Deti do 13 rokov

Dospelý 936 €

8. 9. 2021 - 15. 9. 2021

7 nocí/8 dní (St-St)

Raňajky

Dvojlôžková izba Promo ?

2 dospelí

1. izba
Dvojlôžková izba Promo
1. dospelý1 204 €
2. dospelý1 204 €
zľava- 536 €

Praha - Gran Canaria ?

odlet 12:00 5h 10min

Let tam

  • 8.9.2021 St  12:00 - 16:10
  • Praha - Gran Canaria
  • celková dĺžka letu 5h 10min

Let späť

  • 15.9.2021 St  17:10 - 22:55
  • Gran Canaria - Praha
  • celková dĺžka letu 4h 45min

Uvedené časy letov sú len orientačné.

dnes ušetríte -536 €

Konečná cena spolu
vrátane poplatkov
? 1 871 €

1. izba
Dvojlôžková izba Promo
1. dospelý1 204 €
2. dospelý1 204 €
zľava- 536 €

LOPESAN BAOBAB RESORT

*****
  1. Španielsko
  2. Gran Canaria
  3. Maspalomas/pláž Meloneras
-536 €

náhľad fotografií
Pořádající CK: CK FISCHER
  1. Španielsko
  2. Costa Cálida
  3. Torrevieja

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 250 m
  • Doba transferu z letiska: 60 min
  • Vzdialenosť od letiska: 38 km
  • Na výbežku medzi dvomi plážami s pozvoľným vstupom do mora
  • Priestranné izby s výhľadmi na more vhodné aj pre početnejšie rodiny
  • Možnosť výberu medzi polpenziou a programom all inclusive za výbornú cenu
  • Deti do 12 rokov

Dospelý 420 €

28. 6. 2021 - 5. 7. 2021

7 nocí/8 dní (Po-Po)

Polpenzia

Dvojlôžková izba Seaside ?

2 dospelí

1. izba
Dvojlôžková izba Seaside
1. dospelý768 €
2. dospelý768 €
zľava- 696 €

Praha - Corvera ?

odlet 06:20 3h 15min

Let tam

  • 28.6.2021 Po  06:20 - 09:35
  • Praha - Corvera
  • celková dĺžka letu 3h 15min

Let späť

  • 5.7.2021 Po  10:35 - 13:50
  • Corvera - Praha
  • celková dĺžka letu 3h 15min

Uvedené časy letov sú len orientačné.

dnes ušetríte -696 €

Konečná cena spolu
vrátane poplatkov
? 839 €

1. izba
Dvojlôžková izba Seaside
1. dospelý768 €
2. dospelý768 €
zľava- 696 €

PLAYAS DE TORREVIEJA

***
  1. Španielsko
  2. Costa Cálida
  3. Torrevieja
-696 €

náhľad fotografií
Pořádající CK: CK FISCHER

MARIANT

***
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. S´Illot

  • Pláž: piesočnatá
  • Vzdialenosť k pláži: 300 m
  • Doba transferu z letiska: 60 min
  • Jeden z najobľúbenejších hotelov Cestovnej kancelárie FISCHER na ostrově Mallorca
  • Výborná poloha v blízkosti centra obľúbeného letoviska S'Illot aj pláže
  • Výborná poloha v blízkosti centra obľúbeného letoviska S’Illot aj pláže
  • Deti do 15 rokov

Dospelý 534 €

22. 9. 2021 - 29. 9. 2021

7 nocí/8 dní (St-St)

All inclusive

Dvojlôžková izba Promo ?

2 dospelí

1. izba
Dvojlôžková izba Promo
1. dospelý716 €
2. dospelý716 €
zľava- 362 €

Brno - Palma De Mallorca ?

odlet 19:10 4h 15min

Let tam

  • 22.9.2021 St  19:10 - 23:25
  • Brno - Palma De Mallorca
  • celková dĺžka letu 4h 15min

Let späť

  • 29.9.2021 St  15:45 - 18:20
  • Palma De Mallorca - Brno
  • celková dĺžka letu 2h 35min

Uvedené časy letov sú len orientačné.

dnes ušetríte -362 €

Konečná cena spolu
vrátane poplatkov
? 1 069 €

1. izba
Dvojlôžková izba Promo
1. dospelý716 €
2. dospelý716 €
zľava- 362 €

MARIANT

***
  1. Španielsko
  2. Mallorca
  3. S´Illot
-362 €

náhľad fotografií
Pořádající CK: CK FISCHER

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám