Podrobné informácie

  • 28 °C júl / august *
  • 24 - 25 °C júl / august *

* priemerné teploty

Menorca, báječná dovolenka pre všetkých romantikov

Ostrov Menorca leží asi 40 kilometrov severovýchodne od svojej väčšej sestry Malorky. Vďaka tomu sem tiež jazdí menej návštevníkov a nájdete tu pôvodnú a nedotknutú prírodu. Romanticky na vás zapôsobí predovšetkým všadeprítomnými kamennými múrikmi.

Užite si prázdniny so všetkými krásami Menorcy

Na juhu Menorcy nájdete vápencové skaly s priepasťami a roklinami a na plážach jemný biely piesok. Ak na svojej dovolenke chcete zažiť naozaj skvelé kúpanie, Stredozemné more pri brehu ostrova vás takmer všade nadchne priezračnosťou a modrou farbou.

Vyskúšajte napríklad obľúbené letoviská Cala Blanca, Cala´n Bosch, Playas de Fornells či Son Bou. Čaká na vás mnoho zábavy, vodný park Aquarock, bývalé hlavné mesto Ciutadella alebo menhirové stavby talayoty.

Cesta na Menorcu za ubytovaním za rozumné peniaze

Finančne najvýhodnejšie ponuky na dovolenku na Menorce sledujte v našej sekcii Last minute na Menorce. Nájdete v nej vždy cenovo najzaujímavejšie pobyty, vďaka ktorým sa na ostrov pozriete, bez toho aby ste výrazne narušili rodinný rozpočet.

Ak si nevyberiete, pozrite na zájazdy „lastminutovky“ na zostávajúce Baleárske ostrovy, prípadne napríklad na populárne Kanáry.

Zobraziť podrobné informácie

Najobľúbenejšie hotely - Menorca