Ibiza

Oblasti v destinácii - Ibiza

Mapa

Podrobné informácie

  • 28 °C júl / august *
  • 24 - 25 °C júl / august *

* priemerné teploty

Ibiza, dovolenka na ostrove nekonečnej zábavy

Slávny ostrov zábavy, to je Ibiza. Patrí do Baleárskeho súostrovia, ktoré sa zo Stredozemného mora zdvíha asi 100 kilometrov východne od Španielska. Okrem nespočetných barov, klubov a diskoték však ponúka i panenskú prírodu a nádherné piesočnaté pláže obklopené borovicovými a píniovými hájmi.

V metropole ostrova Eivissa nájdete množstvo reštaurácií, originálnych kaviarní, butikov a elegantných obchodíkov. Dovolenka na Ibize poskytuje i možnosť šnorchlovania a potápania, plachtenia alebo rôznych športových aktivít. Rodiny s deťmi ocenia niekoľko akvaparkov.

Pekný výlet si môžete urobiť i k hore Es Vedra, nazývanej symbolicky Katedrála Stredomoria, k slávnemu akvaduktu v Sante Eulalii alebo do historického mestečka San Antonio. Zvlášť obľúbené sú tzv. hippie trhy v Es Cana.

Vyskúšajte najlepšie ubytovanie na Ibize

Pozrite sa na aktuálnu ponuku pobytov na Ibize K najpopulárnejším rekreačným strediskám patrí pokojná Cala Llonga, mimoriadne rušná Playa d´en Bossa alebo Portinatx s malebnými plážami. Ak kladiete dôraz najmä na výhodnú cenu, určite vás poteší ponuka last minute Ibiza.

Nemenej zaujímavé zájazdy do Španielska máme tiež na ostrovy Mallorca, Menorca, Gran Canaria či do Andalúzie.

Zobraziť podrobné informácie

Najobľúbenejšie hotely - Ibiza