×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobraziť hotely na mape

Podrobné informácie

  • 36°C júl / august *
  • 29°C júl / august *

* priemerné teploty

Omán, dovolenka s príchuťou nefalšovanej exotiky

Objavte s nami prírodné scenérie prevoňané všadeprítomnou vôňou kadidla, biele pláže, tyrkysový Indický oceán aj tajuplné stratené púštne mestá. Neváhajte a vydajte sa za horúcim počasím do exotickej perly Ománu.

Vyskúšajte si život beduínov, prejdite se na ťavách, ochutnajte lahodnú orientálnu kuchynňu a pokochajte sa neobyčajnými výhľadmi. Omán, turistami doposiaľ ešte neprebádaný, má skutočne čo ponúknuť.

Ubytovanie pri mori v Ománe a tipy na aktivity

Krajina púští a hôr ukrýva niekoľko pamiatok UNESCO: archeologické nálezisko Bat, stredoveké mesto Kalhat, národný park Saleel, útočisko prímorožca arabského. V pohorí Al Hadžar môžete navštívit pevnosť Jabrin, ale tiež jeho najvyšší vrchol Jebel Shams (3 009 m. n. m.).

Milovníci potápania by nemali vynechať prírodnú rezerváciu súostrovia Dimaníjat, nákupy vo veľkom štýle si užijete v najväčšej ománskej obchodnej galérii Oman Avenues Mall. Pýchu metropoly Muscatu predstavuje veľkolepá mešita sultána Kábúsa.

Ako získať zájazd Omán za skvelé ceny

Nechajte sa uniesť bohatým katalógom s pobytmi v Ománskom sultanáte podľa vašich predstáv. Vyberajte zo zájazdov do oblastí Salalah, Mirbat alebo Salalah Wadi Khasbar, ktoré sú pre dovolenku v Ománe celkom jedinečné.

Využite výhodné ponuky zájazdov last minute v Ománe a až na samotný východný cíp Arabského polostrova cestujte za priaznivých cenových podmienok. Prežite tam prázdniny, na ktoré budete dlho spomínať!

Zobrazit podrobné informace

Môžete vyberať napríklad z týchto hotelov (uvedené ceny sú konečné!)

Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí

Dovolená v Ománu

Objevte s námi úžasné přírodní scenérie prodchnuté všudypřítomnou vůní kadidla, zelenou tropickou přírodu, bělostné pláže, tyrkysový Indický oceán i tajuplná ztracená pouštní města. Vyzkoušejte si život beduínů, projeďte se na velbloudech, ochutnejte místní lahodnou orientální kuchyni a pokochejte se dechberoucími vyhlídkami. 

Zveme vás na fascinující plavbu za pozorováním delfínů, adrenalinovou projížďku písečnými dunami i atraktivní nákup suvenýrů na tradičních trzích. Poznejte dosud téměř nepoznané s námi, nebudete litovat. Vybírejte ze zájezdů do oblastí Salalah nebo Salalah Wadi Khasbar, které jsou pro dovolenou se vším všudy naprosto jedinečné.

Leťte do Ománu komfortně z Prahy se společností FlyDubai

U břehů Indického oceánu budete za velmi výhodné ceny už za pár hodin. Návazné lety z Prahy s přestupem v Dubaii jsou nyní navíc se společností FlyDubai bez nutnosti znovu odbavení zavazadel.

 

vybrané zájazdy


Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám