1. Fischer.sk
  2. First minute
  3. First minute Arabské emiráty

First minute Arabské emiráty

Načítám...

First minute dovolenka v Arabských emirátoch

Kilometre neuveriteľne krásnych pláží, najmodernejšie mrakodrapy, luxusné hotelové rezorty, umelé ostrovy alebo majstrovské golfové ihriská. Nielen tým sa vyznačujú Spojené arabské emiráty a najmä fascinujúce mesto Dubaj. Spoznajte ich s nami za najlepšie ceny v rámci prednostného predaja.

Vychutnajte si pobyt v jednej z najbohatších krajín sveta, ktorá vďaka svojej polohe zaručuje celoročne slnečné počasie. Spoznajte kultúru, prírodu a vynikajúcu kuchyňu arabského sveta a zažite okrem kúpania či nákupov aj atmosféru pravej arabskej púšte. Arabské emiráty vás nikdy neprestanú udivovať ani nudiť. Nájdete tu celé umelé ostrovy, obrovské zábavné parky, najdrahší hotel sveta Burj Al Arab i najvyššiu budovu sveta Burj Kalifa či nezabudnuteľnú svetelnú fontánu. Luxusné hotely za priaznivé ceny máme pre vás pripravené vo všetkých Emirátoch – Dubaj, Ras Al Khaimah, Fujairah, Abu Dhabí, Um Al Quain, Sharjah, Ajman. Je len na vás, pre ktorý z nich sa rozhodnete. 

Arabske_emiraty.jpg   Emiraty_luxus.jpg

Vyberte si first minute zájazd do Spojených arabských emirátov podľa vašich predstáv a načas. Dovolenka v Spojených arabských emirátoch vás nadchne na prvý pohľad a navyše výrazne ušetríte.

Využite všetky výhody first minute!

Najobľúbenejšie letoviská a hotely v Arabských emirátoch najvýhodnejšie práve teraz!