Last minute Turecko

Rezervujte si váš orientálny sen za výhodnú cenu ešte dnes!

  1. Fischer.sk
  2. Last minute
  3. Last minute Turecko
Prečo je Turecko magnetom na dovolenkárov? Pretože tu nájdete všetko, o čom snívate: nekonečné piesočnaté pláže, čisté more a exkluzívne rezorty s bazénovým komplexom a all inclusive službami. Užite si aj vy bezstarostnú last minute dovolenku v Turecku so super zľavou. Ani ten najšikovnejší džin z Aladinovej lampy by nevykúzlil lepšiu cenu! Rezervujte si svoj orientálny sen rýchlejšie než lusknutím prsta a do pár dní letíte!  

Najbližšie odlety last minute Turecko

Prečo si vybrať last minute dovolenku v Turecku

Atraktívne last minute ceny 
Naše nízke ceny last minute dovoleniek sú konečné vrátane poplatkov. 
Odlet aj z Košíc a Popradu 
Okrem Bratislavy ponúkame aj odlet z Košíc a Popradu. Stačí si vybrať z aktuálnej ponuky zájazdov.  
Flexibilita výberu termínu a dĺžky pobytu 
Týždeň alebo dva? Vyberte si termín a dĺžku pobytu podľa vašich osobných preferencií. 

Ultra last minute dovolenka v Turecku 

Do Turecka už zajtra? Náš čarovný džin vás tam razom prenesie! Ak ste sa práve rozhodli pre spontánne dobrodružstvo, ultra last minute dovolenku si rezervujete raz-dva-tri! Čakajú na vás ešte výraznejšie zľavy než pri last minute ponukách a exkluzívne zážitky. Pripravte sa na aktivity a atrakcie, ktoré sú dostupné len pre ultra last minute dovolenky. 

Modra-laguna-a-piesocnata-plaz-v-Antalyi

Tešiť sa môžete aj na fakultatívne výlety a wellness, ktoré si mimo hlavnej sezóny vychutnáte v o niečo väčšom súkromí. Transfer z letiska na hotel a naspäť je samozrejmosťou. Počasie v Turecku praje kúpaniu aj v septembri a októbri, kedy tropické letné horúčavy klesajú. Smelo do toho! 

Last minute dovolenka v Turecku – na čo sa môžete tešiť? 

Turecko patrí k najobľúbenejším destináciám na dovolenku pri mori. Dôvodov je niekoľko – návštevníkom poskytuje nezameniteľnú orientálnu atmosféru s kontrastom moderného sveta a starovekých stavieb. Čakajú tu na vás veľmi komfortné hotely všetkých kategórií, kilometre piesočnatých pláží, vyhriate more, prírodné krásy a skvelé jedlo. Turecká riviéra patrí k najvybavenejším rekreačným destináciám v Európe. V hotelových komplexoch počítajte s celou radou športovísk a zábavných atrakcií, na svoje si prídu páry i rodiny s deťmi

Medzi obľúbené dovolenkové aktivity v Turecku patria vodné športy ako kajakovanie, wakeboarding, plachtenie alebo surfovanie.  Najmä Egejská riviéra s krištáľovo priezračnou vodou predstavuje raj pre potápačov. Milovníci adrenalínu si môžu vyskúšať aj rafting, kaňoning alebo paragliding.  

Keď sa vám zunuje slnenie na pláži, môžete sa vydať na prehliadku historických miest, plavbu loďou, návštevu slávnych Pamukkale  alebo ďalších zaujímavých miest. A nesmieme zabudnúť na legendárne balónové fiesty a neskutočné skalné komíny v Kappadokii, ktoré sú ako z iného sveta! 

Nákupy v Turecku sú malým dôvodom na oslavu. Na povestných bazároch kúpite všetko od čerstvej zeleniny a ovocia, korenín, cez odevy a kožené doplnky až po keramiku, koberce, parfumy, šperky a medené tepané produkty. Okúsite aj obľúbený turecký folklór - zjednávanie cien. Kto nezjednal cenu “značkovej” kabelky či teplákovej súpravy, nebol v Turecku! 

Vyberte si z last minute hotelov v Turecku

Načítám...

Kam na last minute do Turecka? 

Najviac známych letovísk je sústredných na slávnej Tureckej riviére, nazývanej aj Tyrkysová. Nachádza sa na južnom pobreží Turecka a je známa idylickými plážami, dramatickými horskými scenériami i šarmantnými mestečkami. Najobľúbenejšími dovolenkovými destináciami sú Antalya, Kemer, Belek, Side a Alanya, v ktorých nájdete luxusné rezorty svetovej úrovne s famóznou all inclusive ponukou. 
Vodopád obklopený bujnou vegetáciou v Antalyi
Piesočnatá pláž a pobrežie v Kemeri
Egejská riviéra na západnom pobreží Turecka sa od Tureckej líši najmä klímou. Letá sú tu znesiteľnejšie a vďaka bujnej vegetácii si užijete aj viac prírodného tieňa. Výhodou je aj blízkosť gréckych ostrovov, ktoré ponúkajú veľa možností na fakultatívne výlety. Prekrásne pláže na vás čakajú v okolí letovísk Bodrum, Bitez, Didim či Ortakent

Dôležité informácie 

  • Termíny: Last minute zájazd do Turecka si môžete zvoliť na 1 až 7 dní, 8 až 10 dní alebo na 11 až 14 dní. Stačí si vybrať zo širokej ponuky termínov. 
  • Odlety: Do Turecka lietame z Bratislavy, Popradu i Košíc
  • Objednávka zájazdu: Vyberte si zájazd, vyplňte vo formulári vaše údaje, zaplaťte online a potvrďte. Stačí pár klikov a letieť môžete hoc aj zajtra! 
Potrebujete pomôcť s rezerváciou? Alebo sa chcete niečo opýtať? Neváhajte nás kontaktovať

Pozrite si last minute zájazdy do Tureckých destinácií

Skúste last minute Turecká riviéra alebo last minute Egejská riviéra. Ak máte predstavu o konkrétnej destinácii určite sa pozrite na last minute Antalya a last minute Alanya. Chcete si užiť dovolenku úplne bez starostí? Vyskúšajte last minute Turecko s all inclusive!