Last minute Bulharsko

Objavte to najlepšie z Bulharska s last minute zľavou

 1. Fischer.sk
 2. Last minute
 3. Last minute Bulharsko
Prečo sa ešte túto sezónu nechať zlákať Bulharskom? Pretože tu zažijete bezstarostný oddych na zlatistých piesočnatých plážach za prívetivé ceny. Jedlo a výlety vám nezruinujú rozpočet a typická balkánska pohostinnosť vás nakazí veselou náladou. Keď sa k tomu pridajú hory, vôňa ruží a výlety po starobylých kláštoroch, nebudete vedieť, kam skôr!

Prečo na last minute do Bulharska?

Krajina rozmanitá ako kytica kvetov
Objavte prírodné parky, jazerá, UNESCO pamiatky a historické mestá Nesebar,
Sozopol či Varna
Desiatky pláží ocenených Modrou vlajkou
Bulharsko má ročne okolo 20 pláží, ocenených svetovo najvyšším ocenením
Skvelá dostupnosť letecky z východu i západu Slovenska
Z Bratislavy i Košíc ste v Burgase za menej než dve hodiny

Kam na last minute dovolenku v Bulharsku?

Bulharsko je voňavé, pestré, temperamentné a srdečné! Je to nielen krajina rozľahlých pohodových pláží, ale aj stoviek kláštorov, vzácnych damašských ruží a pohostinných ľudí. Môže sa pochváliť rozmanitou krajinou a rozsiahlym kultúrnym bohatstvom, vrátane UNESCO pamiatok. Bulharská kuchyňa patrí medzi najzdravšie na svete a v uliciach to hýri obchodmi, reštauráciami, ale aj živým tancom.

bulharsko.jpg

Kde sa vám bude páčiť najviac? Najobľúbenejšími letoviskami sú už dlhé roky Slnečné pobrežie, Primorsko, Kiten, Albena a Zlaté Piesky. Bulhari sú zvlášť hrdí na krásne historické mestá Nesebar, Sozopol či Varna, ktoré vynikajú obrovským množstvom unikátnych pamätihodností, predovšetkým kostolov. Desiatky zaujímavých miest ukrýva aj prístavný Burgas a jeho okolie. Zo všetkých spomeňme napr. plavbu loďou na Ostrov sv. Anastázie alebo po rieke Ropotamo, ktorá preteká nedotknutými lužnými lesmi s úchvatnou faunou. Hlavné mesto Varna je zas skvelou príležitosťou na spoznávanie histórie, pestré výlety do prírody či aktivity s deťmi. Príležitostí na zábavu či športové vyžitie je v Bulharsku neúrekom… Možno si odtiaľto odnesiete vzácne éterické ružové oleje či ručne maľovanú keramiku – my si myslíme, že si rozhodne odnesiete aj spomienky na jednu z top dovoleniek vášho života.

Vyberajte z týchto hotelov v Bulharsku

Načítám...

Last minute v Bulharsku - dôležité informácie

 • Ubytovanie: Vybrať si môžete ubytovanie v 3 až 5* hoteloch.
 • Strava: V našej ponuke nájdete ubytovanie s programom all inclusive a ultra all inclusive, ale aj ubytovania bez stravy. Niektoré hotely ponúkajú len raňajky - buď kontinentálne alebo formou bufetu. Vyberte si podľa vášho gusta!
 • Odlety: Do Bulharska lietame z Bratislavy a Košíc.
 • Deti: Rodiny s deťmi sú vítané. Chcete pre deti program? Pozrite si dovolenky s Funtázia klubom pre deti.
 • Počasie: Najteplejšie býva v Bulharsku v júli a auguste s priemernou maximálnou teplotou 28ºC. Pozrite si, aké počasie vás čaká v jednotlivých mesiacoch.

Ako objednať last minute dovolenku v Bulharsku?

Je to jednoduchšie ako namiešať plážový drink!
 • vyberte si zájazd
 • vyplňte vo formulári vaše údaje
 • zaplaťte online a potvrďte
Hotovo! Stačí pár klikov a letieť môžete hoc aj zajtra! Potrebujete pomôcť s rezerváciou? Alebo máte ďalšie otázky? Ozvite sa nám, radi pomôžeme.

Rezervujte si last minute dovolenku v Bulharsku už teraz

Pošteklilo Bulharsko vašu cestovateľskú anténu? Skvelé! Nenechajte si ujsť šancu na únik do tepla ešte tento rok a rezervujte si vašu vysnívanú dovolenku najlepšie ihneď!
Burgas a okolie
Varna a okolie

Pozrite sa na last minute destinácie v Bulharsku

Ponúkame destinácie last minute Varna a last minute Burgas. Ak by ste chceli zažiť dovolenku úplne bez starostí, určite vyskúšajte last minute Bulharsko s all inclusive.