Last minute Grécko

Objavte to najlepšie z Grécka s veľkou last minute zľavou

 1. Fischer.sk
 2. Last minute
 3. Last minute Grécko
Poďte sa zaľúbiť! Do nezameniteľnej gréckej architektúry, azúrového mora, fantastickej kuchyne a jedinečnej atmosféry! Grécko je ideálna dovolenková destinácia, ktorá ukrýva jedny z najkrajších pláží Stredomoria. Od rána do večera sa môžete túlať po malebných mestečkách a ostrovoch či posedávať v tradičných tavernách. A to všetko za veľmi priateľské ceny, ktoré sú s last minute zľavou ešte neodolateľnejšie… Tak kedy letíte? 

Prečo na last minute do Grécka?  

Užite si pláže a more za babku 
Grécko je jedna z najžiadanejších destinácií. Ak ste flexibilní, niet nad čím váhať! 
S last minute to máte pod kontrolou 
Minimum plánovania, minimum starostí. Užite si dovolenku bez premýšľania, čo bude o dva mesiace… 
Sezóna trvá až do októbra 
Aj začiatkom jesene sa okúpete v príjemne teplom mori. Vyhnete sa však masám turistov a veľkým horúčavám. 

Kam na last minute dovolenku v Grécku? 

Grécko je jedna z najvyhľadávanejších dovolenkových destinácií. Ukrýva kilometre nádherných piesočných i kamienkových pláží, ktoré v objatí vysokých skál vytvárajú pri západe slnka dramatické scenérie. Návštevníkom ponúka desiatky obývaných ostrovov, stovky malých ostrovčekov i vzácne archeologické lokality, opradené mýtmi. Obľúbenými dovolenkovými destináciami sú ostrovy Santorini, Korfu, Zakynthos, Kos, Karpathos alebo Samos. Samostatnou kapitolou je hlavné mesto Grécka - Atény, kde sa mieša minulosť s prítomnosťou na každom kroku.  

Či už si vyberiete ostrovy alebo pevninu, vždy je čo objavovať. Antické paláce, archeologické náleziská, kláštory či hrady predstavujú len zlomok zo zaujímavých miest, nad ktorými budete žasnúť. Uchváti vás aj grécka pohostinnosť a jedlo. To je dokonalou oslavou chutí. Svieže olivy, šťavnaté paradajky, výrazný syr feta a aromatické bylinky robia z gréckej kuchyne závislosť, ktorú si budete chcieť dopriať zas a zas… 

Pobrežie Grécka      Pobrezie-Grecka.jpg

Ako objednať last minute dovolenku v Grécku? 

Je to jednoduchšie, ako namiešať plážový drink!  
 • vyberte si zájazd  
 • vyplňte vo formulári vaše údaje  
 • zaplaťte online a potvrďte  
Hotovo, baľte kufre! Naše ultra last minute dovolenky vás prenesú do Grécka už o pár dní, dokonca o 24 hodín. Potrebujete pomôcť s rezerváciou? Alebo máte ďalšie otázky? Ozvite sa nám, radi pomôžeme.  

Vyberte si z týchto last minute hotelov v Grécku

Načítám...

Last minute v Grécku - dôležité informácie   

 • Ubytovanie: Vybrať si môžete ubytovanie v 2 až 5* hoteloch.  
 • Strava: V našej ponuke nájdete množstvo hotelov a rezortov s programom all inclusive a ultra all inclusive, ale aj ubytovania bez stravy. Niektoré hotely ponúkajú len raňajky - buď kontinentálne alebo formou bufetu.  
 • Odlety: Do Grécka lietame z Bratislavy a Košíc.  
 • Deti: Rodiny s deťmi sú vítané. Chcete pre deti program? Pozrite si dovolenky s Funtázia klubom pre deti.  
 • Počasie: Najteplejšie býva v júli a auguste, kedy sa ortuť teplomera šplhá až k 35 °C, počasie je znesiteľnejšie v septembri a októbri.
Kto prvý príde, ten prvý berie! Naše last minute zájazdy síce priebežne dopĺňame, ale rovnako rýchlo sa aj vypredajú… Nenechajte si ujsť šancu na únik do tepla ešte tento rok a rezervujte si vašu vysnívanú dovolenku najlepšie ihneď! 

Vyberte si z last minute destinácií v Grécku

Rozhodnite sa medzi last minute ponukami na preslávených ostrovoch Korfu, Kos, Kréta, kde sa stretáva modrá obloha s prekrásnymi plážami, alebo si užite pokojné chvíle s last minute ponukami na ostrovoch Zakynthos, Rhodos alebo Lefkada. Nesmieme však zabudnúť aj na last minute Karpathos, last minute Kefalónia, last minute Peloponéz a last minute Samos. Ak si chcete vychutnať pohodovú dovolenku bez žiadnych starostí, určite vyskúšajte last minute Grécko s all inclucive.