Last minute Grécko

  1. Fischer.sk
  2. Last minute
  3. Last minute Grécko

grecko-(1).jpg

Grécke ostrovy patria tradične k najobľúbenejším stredomorským destináciám pre letnú dovolenku. Krásne more, pláže, príroda, antické pamiatky, ale aj skvelá kuchyňa sú pre turistov hlavným dôvodom, prečo nedajú na Grécko dopustiť. S nami sa môžete pozrieť na viacero gréckych ostrovov, napríklad Rhodos, Kos, Krétu, Korfu či Zakynthos.

Dovolenka v Grécku však nemusí byť len o opaľovaní a kúpaní v mori. Ukrýva sa tu toľko zaujímavých miest, že za celý pobyt ich veľmi pravdepodobne nestihnete navštíviť všetky. Rozhodne by bola ale škoda nevidieť aspoň niektoré z preslávených antických pamiatok.

Po náročnom dni nie je nič príjemnejšie ako prechádzka malebnými uličkami. V nich si nenechajte ujsť návštevu typickej gréckej taverny, v ktorej je radosť započúvať sa do tónov tradičnej hudby buzuki a vychutnávať si vynikajúcu grécku kuchyňu.

Každý z regiónov Grécka ponúka iné lákadlá. Na Rhodose sa nachádza rozsiahla zábavná zóna letoviska Faliraki na čele s obrovským akvaparkom, údolie motýľov Petaloudes alebo starobylé mesto Lindos. K perlám Kréty patria pozostatky tajomnej minojskej civilizácie, roklina Samaria či pláž s ružovým pieskom Elafonisi. Zátoku Navagio so stroskotanou loďou pirátov na Zakynthose vari netreba ani predstavovať. Podobne by sa dalo ešte dlho pokračovať.

Vyberte si z našej ponuky ostrovov a hotelov v celom Grécku za najvýhodnejšie ceny práve teraz!

Naše ceny sú konečné vrátane poplatkov!

Načítám...

Pozrite sa na ďalšie last minute zájazdy

Nevybrali ste si z last minute do Grécka? Pozrite sa tiež na dalšie last minute zájazdy za skvelé ceny!