Last minute Exotika

Zaleťte si s nami do exotiky aj na poslednú chvíľu

  1. Fischer.sk
  2. Last minute
  3. Last minute Exotika
Predstavte si, že práve oddychujete v tieni paliem, dýchate slaný morský vzduch a nohy vám masíruje jemný, snehobiely piesok. Pláž máte celú pre seba a nebo je čisté ako práve vypratá plachta. Ako sa cítite? Božsky? Ľahko ako pierko? Poďte si to vyskúšať na vlastnej koži na exotickej dovolenke! Každý deň vás budú čakať nevšedné zážitky - od plávania s delfínmi, cez šnorchlovanie ponad koraly až po dúšok čaju s beduínmi v oáze…

Či už to budú nebesky krásne Maldivy, očarujúci Vietnam alebo vanilkou voňajúci Zanzibar, pre každého máme pripravené množstvo výletov aj hotely s fantastickým zázemím. A čo je na tom najlepšie? Nemusí vás to stáť majland! Poďte si vybrať vašu srdcovú exotickú destináciu práve teraz!

Výhody last minute dovolenky do exotiky

Objavte našu ponuku last minute exotických dovoleniek

Desiatky krajín, stovky overených hotelov a tisícky výletov. To nie je klišé, ale denný chlieb našej cestovnej kancelárie. Každý rok robíme všetko preto, aby sme našu ponuku destinácií rozšírili a našli pre vás nové, kvalitné rezorty. Rozumieme tomu, že každý má iný rozpočet a preto u nás nájdete cenovo dostupnejšie ubytovanie, ako i luxusné 4 a 5* hotely s bazénmi, ideálnou polohou priamo pri piesočnatej pláži a all inclusive stravou.

S výberom konkrétnej dovolenky vám radi pomôžeme na jednej z našich pobočiek, ale inšpirovať sa môžete aj na našom Fischer blogu. Prečítajte si napríklad:

Kam sa s nami môžete pozrieť?

V CK Fischer máme pre vás ešte jednu dobrú správu. S nami sa dostanete najmodernejším Airbusom A350-900 priamym letom z Bratislavy do Vietnamu, Dominikánskej republiky a na Kubu. Ale to nie je všetko - v našej ponuke nájdete tiež Egypt, Kubu, Maldivy, Maurícius a Mexiko. Pozrieť si môžete aj exotiku z Prahy. Bez ohľadu na to, akú destináciu si zvolíte, v cieli sa už o vás postarajú naši delegáti a sprievodcovia. Nezabúdame ani na deti, na ktoré čaká kopec zábavy so slovensky alebo česky hovoriacimi animátormi v našom detskom klube Funtázia.

Ultra last minute v exotike: pre tých, ktorí si radi plnia sny okamžite

Je pre vás prioritou nízka cena? V tom prípade pozorne sledujte naše super/ultra last minute ponuky. Super alebo ultra last minute predstavuje dovolenku na poslednú chvíľu za najnižšiu možnú cenu. V CK Fischer tak obsadzujeme posledné voľné miesta na zájazde, ktorých býva len pár. Hlavnou výhodou sú výrazné zľavy, ktoré môžu dosiahnuť až desiatky percent.

Oproti štandardným last minute ponukám, kde je odlet plánovaný o týždeň a viac, super last minute ponuky znamenajú odlet v extrémne krátkej dobe. To znamená do pár dní alebo už do pár hodín… Je to možno o niečo viac stresu, ale druhou stranou mince sú ušetrené peniaze. Pozor, kapacita takýchto pobytov býva obmedzená a zájazdy sa zvyknú vypredať do niekoľkých hodín!

Vyberte si z týchto hotelov v exotike

Načítám...

Last minute dovolenka v exotike + all inclusive = dokonalá dovolenka

Na dovolenku nejdete preto, aby ste polovicu dňa strávili organizovaním, presúvaním sa či nebodaj varením a nakupovaním potravín. Rozumieme tomu. Preto naše all inclusive last minute ponuky zahŕňajú všetko, čo potrebujete pre bezstarostnú dovolenku. Od leteniek, ubytovania, stravy a nápojov až po rôzne aktivity – všetko máte zahrnuté v cene.

Ak dostanete chuť na zmrzlinu, kávu, palacinky či osviežujúci drink, stačí sa len presunúť k baru alebo do hotelovej reštaurácie. Niektoré rezorty ponúkajú aj možnosť večere typu a la carte vo vybraných reštauráciách a vy si tak vychutnáte lokálne potraviny od rýb až po mäso či iné špeciality. Pri all inclusive Premium budete mať navyše aj rozšírenú ponuku vybraných alkoholických nápojov miestnej výroby.

Maurícius      Panama

Šport i zábava sú v cene

All inclusive, to sú aj športové možnosti a aktivity v cene zájazdu. Deti sa môžu zabaviť v hotelovom miniklube, na ihrisku či v detskom bazéne. Na vás vo voľnom čase čakajú rôzne aktivity a zábava: tenisové kurty, fitness centrum, jóga a ďalšie športové aktivity - a to všetko zdarma. Už žiadne doplatky za slnečníky a ležadlá či zdržovanie sa s dodatočnými výdavkami. Last minute dovolenka v exotike s all inclusive programom, to je najideálnejšia kombinácia, ktorá vás odbremení od všetkých starostí.

Buďte voľní ako vtáci a doprajte si exotický úlet

Jednou z vecí, ktoré v neskorom veku zvykneme ľutovať je aj to, že sme viac necestovali v období, keď sme mohli. Ak túžite aj vy prežiť niečo výnimočné a “okúsiť” exotické diaľavy nielen z rozprávania či sociálnych sietí, ale aj na vlastnej koži, dajte šancu jednej z našej ponúk. Zažijete dobrodružstvo, ktoré si budete pamätať celý život!

Nenechajte výhodné last minute ponuky odplávať a rezervujte si vysnívanú dovolenku ešte dnes, aby vám ju nevyfúkli iní nedočkavci..

Nevybrali ste si z ponuky exotických last minute dovoleniek?

Pozrite sa na kompletnú ponuku výhodných last minute do celého sveta.