Last minute Omán

Objavte to najlepšie z Ománu s last minute zľavou 

 1. Fischer.sk
 2. Last minute
 3. Last minute Omán
Chcete zažiť autentickú orientálnu atmosféru? Vôňa kadidla vás zaveje do neprebádaného Ománu, ktorý je ozajstnou perlou Arabského polostrova. Masový turizmus sa ho ešte nedotkol a preto si zachoval svoje jedinečné kúzlo. Preskúmajte divotvornú krajinu s vodopádmi, horskými masívmi, stratenými mestami i rozprávkovými palácmi. Last minute v Ománe, to je nevšedné dobrodružstvo a ubytovanie v luxusných hotelových rezortoch na skok od bielych pláží. Objavte ho skôr, než všetci ostatní! 
Načítám...

Prečo na last minute do Ománu

Úchvatná krajina a magické púštne dobrodružstvá 
Nájdete tu oázy prekypujúce životom, púštne kempy, gejzíry či dokonca ománsky "Grand kaňon“ 
Najbezpečnejšia a najprívetivejšia krajina Arábie 
Luxusné hotelové rezorty, priateľskí obyvatelia, pohostinní beduíni. Tu sa budete cítiť bezpečne ako v bavlnke! 
Exotická dovolenka, akú nezažil každý 
Doprajte si únik do tepla a nevšedné orientálne zážitky so super last minute zľavou 

Top zážitky a letoviská Ománu 

Už ste niekedy nocovali v púštnom kempe, pili v púšti s beduínmi sladký čaj s kardamonom, jazdili na džípe po nekonečných pieskových dunách či sledovali ťavie preteky? Že nie? Potom je čas zažiť niečo iné, zažiť pravý Omán. Perla Arábie ponúka nielen drsnú príťažlivosť púšte, neobyčajné prírodné scenérie, ale aj niekoľko pamiatok UNESCO. Spomeňme napr. archeologické nálezisko Bat, stredoveké mesto Kalhat, národný park Saleel či útočisko priamorožca arabského. Predstavujú len zlomok zo zaujímavých miest, ktoré môžete navštíviť v Ománe.  

Oman-plaz.jpg   Metropola-Maskat.jpg

V Ománe sa môžete tiež potápať, šnorchlovať, kúpať sa na širokých plážach s bielym pieskom, nakupovať v luxusných obchodoch, obdivovať mešity či stratené púštne mestá. Vyberte si z oblastí Salalah, Mirbat alebo Salalah Wadi Khasbar. Obľúbené letovisko Salalah vás očarí nielen bujnou vegetáciou, ktorá ponúka osviežujúci kontrast k typickej púštnej scenérii, ale aj historickými pamiatkami. Je tiež ideálnou oblasťou na pozorovanie veľrýb

Nezabudnuteľný Omán s all inclusive 

Last minute all inclusive v Ománe osloví najmä dobrodruhov, no na svoje si prídu aj páry či rodiny s detmi. V cene all inclusive balíčka sú zahrnuté ubytovanie, transport z letiska, strava, alko a nealko nápoje plus športové a zábavné aktivity v areáli hotela. Niektoré hotely ponúkajú aj privátne pláže s obsluhou a wellness zdarma

Deti sa môžu zabaviť v hotelovom miniklube, na ihrisku či v detskom bazéne. Na vás vo voľnom čase čakajú rôzne aktivity a zábava: tenisové kurty, fitness centrum, bazény či aquapark a to všetko zdarma. Už žiadne zdržovanie s vyťahovaním peňaženky či dodatočnými výdavkami - last minute dovolenka vás odbremení od všetkých starostí. 

Vyberajte z týchto hotelov v Ománe

Načítám...

Last minute v Ománe - dôležité informácie   

 • Ubytovanie: Doprajte si luxusné ubytovanie v 5* rezortoch s bazénmi a wellness centrami.  
 • Strava: Last minute s all inclusive je ten najlepší spôsob, ako si užiť dovolenku naplno. 
 • Odlety: Dĺžka letu Slovensko - Omán je približne 6 hodín. Presnú dĺžku letu zistíte v závislosti od zvoleného letiska. 
 • Deti: Rodiny s deťmi sú vítané. Chcete pre deti program? Pozrite si hotely s Funtázia klubom pre deti.  
 • Počasie: V horúcom Ománe vrcholí turistická sezóna v apríli až máji. Pozrite si prehľad počasia v jednotlivých mesiacoch. 

Ako rezervovať last minute dovolenku v Ománe? 

Je to jednoduché: 
 • vyberte si zájazd 
 • vyplňte vo formulári vaše údaje 
 • zaplaťte online a potvrďte 
Hotovo, baľte kufre! Naše ultra last minute zájazdy vás prenesú na ománske pláže hoc aj zajtra! Potrebujete pomôcť s rezerváciou? Alebo máte ďalšie otázky? Ozvite sa nám, radi pomôžeme.  
Pláž v Ománe
Pamiatky Ománu

Rezervujte teraz 

Prebudil neopozeraný Omán váš cestovateľský apetít? Skvelé! Bez ohľadu na to, či to bude apríl, máj, alebo super last minute už zajtra, ušetríte až desiatky percent. Last minute = množstvo dostupných termínov, skvelé služby, stravovanie a kopec zaujímavých zážitkov v cene.  

Objednajte si vzrušujúcu last minute dovolenku v Ománe najlepšie ihneď, kým je ponuka čerstvá ako ománske granátové jablko!