Podrobné informácie

  • 30 °C júl / august *
  • 26 °C júl / august *

* priemerné teploty

Dovolenka Kefalonia - pláže, slnko, hory, štýlové taverny a ešte niečo navyše

Niekomu môže Kefalonia pri pohľade na mapu pripomínať skákajúcu žabu, niekto si spomenie, že tu nejakú dobu žil slávny básnik George Gordon Byron, a pre ostatných to je iba jeden z mnohých ostrovov okolo Grécka. V každom prípade sa jedná o jednu z najpôvabnejších destinácií, akú si pre svoju letnú dovolenku môžete vysnívať!

Prečo mnohí považujú Kefaloniu za grécky turistický raj budúcnosti? Iste to je zásluhou tunajšej pôvabnej prírody, ktorá učarovala už romantikom 19. storočia. „Na vine“ je tiež úžasne blankytná voda šumiaceho Iónskeho mora, vytvárajúceho úchvatné scenérie v mnohých zátočinách. Najväčší podiel na takomto hodnotení však majú pláže, právom sa radiace medzi najkrajšie v celom Stredomorí.

Vyskúšajte zájazd do Kefalonie

Ak sa prejdete Kefaloniou, objavíte celý rad zaujímavých miest, ktoré svojou jedinečnosťou obohatia vaše fotoalbumy. Patria k nim napríklad krápnikové Dračie jaskyne, morské vodné mlyny Katavothres alebo lagúna v jaskyni Melissani. Zabudnúť nesmiete ani na metropolu Argostoli.

Pozrite sa do nášho katalógu ubytovania a inšpirujte sa niektorým z hotelov rozsiatych pozdĺž brehu Kefalonie v letoviskách ako Sami či Skala. Slnečné počasie, príjemná, hornatá krajina a dostatok aktivít z nej robia miesto ako stvorené na váš báječný pobyt.

Zobraziť podrobné informácie

Najobľúbenejšie hotely - Kefalónia