×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

First Minute 2020 Almería

First-minute-Almeria.jpg

Dovolenka v Almeríi, pohodová, a pritom vzrušujúca

Andalúzska provincia Almería sa nachádza na juhovýchode Pyrenejského poloostrova. Jej pôvabné pobrežie obmývajú vody Stredozemného mora, opačným severným smerom sa zdvíhajú do neba siahajúce vrcholky najvyššieho španielskeho pohoria Sierra Nevada.

Metropola Almería je známa predovšetkým ako "ciudad del moro", teda maurské mesto. Do miestneho prístavu pravidelne priplávajú lode z afrického Maroka, takže tu stretnete prevažnú väčšinu arabského obyvateľstva.

Milovníci prírodných krás môžu navštíviť národný park Cabo de Gata, v ktorom nájdu civilizáciou nedotknutú panenskú prírodu. Pohodlne sa dostanú na jedinú európsku púšť Tabernas aj k Mulhacenu, najvyššej hore Pyrenejského poloostrova.

Tento región je plný zaujímavých miest dokumentujúcich jeho bohaté dejiny. Za návštevu stojí starobylé mesto Mojácar, dedinka Agua Amarga v zátoke Enmedio Creek či magická La Isleta.

Skúste tiež menej známe španielske destinácie. Verte, že vás milo potešia. Pokiaľ si zájazd vyberiete z ponuky 1. minute, budete mať zájazd so zľavou a ďalšími výhodami.

 

Položiek na stránku: 50 75 100


V danom období sa nepodarilo nájsť zájazdy. Ak tu aj napriek tomu chcete letieť, kontaktujte nás na infolinke 800 12 10 10, na našich pobočkách, alebo na info@fischer.sk.

Ceny za dospelú osobu platia pri obsadenosti 2 dospelí.

Vybrané hotely (uvedené ceny sú konečné!)

Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám