First minute Menorca

Načítám...
Načítám...

 

First-minute-Menorca.jpg

 

Na Menorku s výhodami first minute ako nikdy predtým

Rozhodli ste sa stráviť letnú dovolenku 2023 na Menorce? Máme pre vás pripravenú bohatú ponuku nádherných zájazdov. V dobe first minute sú ponuky na Menorcu naozaj najvýhodnejšie, samozrejme aj cenovo. Neváhajte a vyberajte!

Menorka, dovolenka pre všetkých romantikov

Baleársky ostrov Menorka leží asi 40 kilometrov severovýchodne od svojej väčšej sestry Mallorka. Celý je v podstate prírodnou biosférickou rezerváciou s obmedzenou výstavbou hotelov. Vďaka tomu je menej navštevovaný a nájdete tu pokoj skĺbený s pôvodnou nedotknutou prírodou. Romanticky na vás zapôsobia predovšetkým všadeprítomné kamenné múriky. Celé pobrežie ostrova lemuje kvalitný trasovaný cyklochodník, ktorý priaznivcom cykloturistiky vrelo odporúčame.

Na juhu ostrova nájdete vápencové skaly s priepasťami a roklinami a na plážach jemný biely piesok. Preto, ak chcete na svojej dovolenke zažiť naozaj rozprávkové kúpanie, more pri brehoch ostrova Menorka je takmer ideálne a všade priezračne modré. Vyskúšajte napríklad obľúbené letoviská Cala Blanca, Cala´n Bosch, Playas de Fornells, Punta Prima či Son Bou. Navštívte tiež bývalé hlavné mesto Ciutadella alebo menhirové stavby talayoty. Deti sa zasa vyšantia vo vodnom parku Aquarock.