First minute Mallorca

Načítám...
Vyberte si first minute zájazd na Mallorku, ktorý vám bude vyhovovať a bude včas. Budete nadšení z dovolenky na Mallorke na first minute a navyše výrazne ušetríte.

Mallorka by sa mohla stať synonymom pre slovo dovolenka. Je najväčší z Baleárskych ostrovov a každoročne láka veľa turistov svojimi krásami aj možnosťami pestrej zábavy. Dôvodov, prečo je to tak, napočítame hneď niekoľko.

Čakajú tu na vás letné teploty okolo 30 stupňov, vôňa stredomorských pínií, krištáľovo čisté more a pláže s jemným pieskom s pozvoľným vstupom do mora ideálnym pre rodiny s deťmi. Všetci ocenia aj možnosti výletov do typických dediniek ako Valdemossa alebo mys Formentor, ale aj za zábavou do Aqualandu či delfinária Marineland. Krajina ostrova posiata pomarančovníkmi a citrónovníkmi si stále zachováva pôvodný romantický charakter a niektoré oblasti na severozápade sú doslova prírodným rajom.

Neváhajte a vyberajte z našej naozaj širokej ponuky hotelov takmer vo všetkých strediskách ostrova, najvýhodnejšie teraz na first minute.

Na Mallorku na first minute, teda výhodne

Hotely s all inclusive, rezorty rovno na pláži, mestské hotely, to všetko je súčasťou našej výhodnej ponuky first minute. Sklamaní určite nebudete.