First minute Costa Cálida

Načítám...
Načítám...

Objavte utajený skvost Stredomoria

U nás neznáma, avšak atraktívna kráska Costa Cálida sa pýši všetkými triumfami potrebnými na prežitie najkrajšej letnej dovolenky.

Costa Cálida má vyše 250 kilometrov úchvatného stredomorského pobrežia medzi Alicante a Costa Almería. Za jej súčasť považujeme aj "najväčší prírodný bazén v Európe" a "európske Mŕtve more", ako sa označuje lagúna Mar Menor.

Nájdete tu malebné piesočnaté pláže, hornaté vnútrozemie a mnoho hodnotných stredovekých pamiatok. Práve tu, ako dosvečuje starobylé mesto Cartagena, kedysi dávno začalo mocné Kartágo so svojou expanziou na starý kontinent.

Počas First Minute ponuky na Costa Cálidu je dovolenka v tomto južnom kúte Španielska naozaj najvýhodnejšia. Spoľahnite sa na kvalitné hotely, blankytné more, zaujímave ceny a vyberte si.

Chceli by ste stráviť dovolenku 2023 na pobreží Costa Cálida? Ak áno, ste na správnom mieste, pretože sme pre vás pripravili širokú ponuku úžasných zájazdov.

Objavte čaro Costa Cálida, first minute vám pomôže

Počas first minute ponúk na pobreží Costa Cálida je dovolenka v tomto južnom kúte Španielska naozaj najlepšia. Stavte na kvalitné hotely, modré more, atraktívne ceny a vyberte si!