×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

First Minute 2020 Kefalónia

Kefalonie first minute

Dovolenka v Kefalónii – pláže, slnko, hory, štýlové taverny a omnoho viac

Niekomu môže Kefalónia pri pohľade na mapu pripomínať skákajúcu žabu alebo si spomenie, že tu nejakú dobu žil slávny básnik George Gordon Byron. V každom prípade sa jedná o jednu z najpôvabnejších destinácií, akú si pre letnú dovolenku viete vysnívať.

Prečo mnohí považujú Kefalóniu za grécky turistický raj budúcnosti? Je to zásluhou tunajšej pôvabnej prírody, úžasného Jónskeho mora vytvárajúceho jedinečné scenérie v zátokách a v neposlednom rade najkrajšími stredomorskými plážami.

Prejdite si Kefalóniu, objavíte celý rad zaujímavých miest, ktoré svojou jedinečnosťou obohatia váš fotoalbum. Patria k nim napríklad krápnikove Dračie jaskyne, morské vodné mlyny Katavothres alebo lagúna v jaskyni Melissani. A nezabudnite ani na metropolu Argostoli.

Zájazd na grécky ostrov Kefalónia vás jedným slovom nadchne. Vďaka našej First Minute ponuke ho získate za maximálne výhodných podmienok vrátane zaujímavých zľiav.

 

Položiek na stránku: 50 75 100


V danom období sa nepodarilo nájsť zájazdy. Ak tu aj napriek tomu chcete letieť, kontaktujte nás na infolinke 800 12 10 10, na našich pobočkách, alebo na info@fischer.sk.

Ceny za dospelú osobu platia pri obsadenosti 2 dospelí.

Vybrané hotely (uvedené ceny sú konečné!)

Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám