Madeira

Oblasti v destinácii - Madeira

Mapa

Podrobné informácie

  • 22 - 26 °C júl / august *
  • 19 - 20 °C júl / august *

* priemerné teploty

Madeira, dovolenka na ostrove večnej jari

Môže mať nejaké miesto lepšiu reklamu (použitú v nadpise) ako neveľký portugalský ostrov uprostred Atlantiku? O čo menej Madeira pobrala do rozlohy, o to viac jej bohovia dali do vienka krásy, pekného počasia a prírodného bohatstva. Je to miesto ako stvorené na aktívnu, celorodinnú dovolenku.

Turisti sem dnes jazdia za atrakciami hlavného mesta Funchal, do pevnosti Fortaleza Sao Tiago, do úžasných botanických záhrad či do tradičnej dedinky Santana. Čím viac Madeiru prechodíte po svojich, tým lepšie ju spoznáte.

Prejdite sa pozdĺž vodných kanálov, križujúcich Madeiru

Platí to predovšetkým kvôli tunajším horám, ktorým dominuje vrchol Pico Ruivo. Ich strmú majestátnosť a husté lesy umožňuje zdolať sieť všadeprítomných levád. Tieto vodné kanály dodávajú Madeire romantickú jedinečnosť.

Madeira, „kvetinový klenot“ Makaronézie, ponúka celý rad ďalších turistických lákadiel. Nezabudnuteľné kúpanie v Atlantickom oceáne si môžete užiť v prímorských bazénoch Porto Moniz. Lanovka vás vyvezie na obľúbenú výletnú lokalitu Monte.

Ubytovanie na Madeire na poslednú chvíľu

Spoznajte tunajšiu históriu, vynikajúcu kuchyňu a rôzne zaujímavé miesta. Počas ciest Madeirou sa rozhodne nudiť nebudete.

Vyberte si z našej širokej ponuky zájazdov na Madeiru. Vyraziť sem môžete po veľkú časť roka, a pokiaľ budete sledovať sekciu Last minute na Madeire, určite narazíte na ten pravý pobyt za výhodnú cenu.

Zobraziť podrobné informácie

Najobľúbenejšie hotely - Madeira