First minute Madeira

Načítám...

First-minute-Madeira.jpg


Dovolenka na Madeire za najlepšie First Minute ceny!

Všadeprítomnosť vône kvetín, prechádzky po levádach, počasie na opaľovanie a kúpanie aj vynikajúca kuchyňa. To a ešte viac je Madeira.

O čo menej rozlohy tento ostrov v Atlantiku dostal, o to viac mu bolo do vienka nadelenej krásy, pekného počasia a najmä prírodného bohatstva. Je to miesto ako stvorené pre aktívnu celorodinnú dovolenku. Turisti sem dnes cestujú za atrakciami hlavného mesta Funchal, pevnosťou Fortaleza Sao Tiago, úžasnými botanickými záhradami, tradičnou dedinkou Santana či za jedným z najvyšších útesov v Európe Cabo Girao s neopakovateľnými scenériami.

Čím viac Madeiru prechodíte, tým lepšie ju spoznáte. Platí to predovšetkým o tunajších horách. Ich strmú majestátnosť a husté lesy umožňuje hravo zdolať sieť všadeprítomných levád. Tieto unikátne vodné kanály dodávajú Madeire romantickú jedinečnosť. Skvelý výhľad na celý ostrov sa otvára z najvyššieho vrcholu Pico Ruivo. Odmenou vám potom bude aj pohár lahodného madeirského vína.

Využite teraz širokú ponuku First Minute zájazdov na ostrov večnej jari a doprajte si dovolenku za výhodných podmienok.

Prevoňajte si dovolenku na Madeire za najlepšie first minute ceny!

Všadeprítomná vôňa kvetov, prechádzky po levádach, počasie vhodné na opaľovanie a kúpanie a vynikajúca kuchyňa. Toto a ešte oveľa viac je Madeira. Využite teraz širokú ponuku first minute zájazdov na ostrov večnej jari a doprajte si dovolenku za výhodnú cenu.

Využite všetky výhody first minute!