Monte Rei

Umiestnenie: Portugalsko Algarve Monte Rei
typ: Golfové ihrisko

Náš názor

Golfové ihrisko Monte Rei

Podľa mnohých rebríčkov a hodnotenie je golfový rezort Monte Rei najlepšie nielen v Algarve , ale aj v celom Portugalsku . Často dokonca býva radený do európskej TOP 10. Vznikol v roku 2007 na základe návrhu Jacka Nicklause.

Majstrovské ihrisko Monte Rei bolo vybudované na východe algarvského regiónu vo veľmi príjemné, mierne kopcovité a zalesnené krajine medzi riečkou Rio Seco a diaľnicou A22. Najbližšie do neho je z letovísk Tavira , Altura a Monte Gordo . Španielska hranica je odtiaľto vzdialená asi 11 kilometrov, do metropoly Faro sa autom dostanete za necelú hodinku.

Portugalská golfová kvalita

Monte Rei má dve časti a obe sa pýši nádhernými výhľadmi na okolitú í prírodu . Severnej i južnej ihriská sú 18 jamkové a v každom sa nachádza päť jazier. Nájdete tu perfektný servis vrátane požičovne palíc a bugín, reštauráciu , sociálne zázemie a ďalšie služby.

Golf je v Portugalsku veľmi populárny šport už od 19. storočia, kedy tu bolo založené prvé golfové ihrisko Oporto Nibilick Club. K ďalším vyhláseným rezortom v Algarve sa radí Oceanic (kúsok od rekreačného strediska Quarteira), San Lorenzo a Quinta do Lago (blízko letiska vo Faro), Palmares (u Lagose), Quinta de Cima či Quinta da Ria.

  • Neváhajte teda a navštívte golfové ihrisko Monte Rei v Algarve .

Podobná miesta

Kontaktujte nás

Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám