Oblasti v destinácii - Mexiko

Mapa

Podrobné informácie

  • 31 - 32 °C júl / august *
  • 25 °C júl / august *

* priemerné teploty

Mexiko: dovolenka v kolíske Mayov a Aztékov

Neváhajte a vydajte sa s nami do slnečného Mexika, známeho vynikajúcou kuchyňou, nádhernými karibskými plážami s bielym pieskom a množstvom ojedinelých prírodných krás i starovekých pamiatok. Mexiko je tiež rajom lacných nákupov a na každom kroku tu na vás čaká nespočetné množstvo zábavy a športových aktivít.

Spoznajte tajomnú džungľu vo vyšších polohách polostrova Yucatán, ktorý ukrýva dávnoveké mayské stavby čí slávnu Kukulkanovu pyramídu v ruinách starodávneho mesta Chichén Itzá. Prezrite si Belmondove Acapulco a vydajte sa preskúmať úžasný ekologicko-archeologický park Xcaret.

Všetci sú už v Mexiku

Naša pestrá ponuka pobytových zájazdov v známych letoviskách, ako sú TulumCancún a Playacar, uspokojí každého. Vyberte si kvalitné ubytovanie v krajine tequily prakticky bez ohľadu na ročné obdobie!

K populárnym rekreačným strediskám patrí i Playa Maroma či Puerto Aventuras s niekoľkými golfovými ihriskami, dlhou piesočnatou plážou a radom barov, kaviarní či reštaurácií. Ak sa pred vami objaví príležitosť navštíviť obriu metropolu Ciudad de México pod sopkou Popocatepetl, neváhajte ani sekundu.

Do Mexika pod Popocatepetl na poslednú chvíľu a výhodne

Ponuky last minute v Mexiku vašu dovolenku výrazne zlacnia. A pokiaľ si náhodou nevyberiete, skúste zájazdy na Kubu či Dominikánsku republiku.

Zobraziť podrobné informácie

Najobľúbenejšie hotely - Mexiko