First minute Peloponéz

Načítám...
Načítám...
Kefalonie first minute

Piesok, pokoj a romantická krajina naokolo, to sú pláže Peloponézu

Dĺžka pobrežia tohto poloostrova dosahuje stovky kilometrov. Vyniká členitosťou, mnohými zátokami a blízkymi ostrovčekmi, nádhernou scenériou a čistou prírodou. Najlepšie peloponézske pláže väčšinou ležia ďaleko od civilizácie. Ďalšia skupina pláží, ležiacia bližšie k turistickým rezortom, ponúka kompletné vybavenie vrátane služieb plavčíka.

Pre tých aktívnejších, Peloponéz ponúka množstvo zaujímavých miest a pamiatok UNESCO. Za návštevu určite stojí staroveký pupok sveta Delfy či bájne pohorie Chelmost plné turistických atrakcií.

Subtropické podnebie je ako stvorené pre nádhernú rodinnú dovolenku plnú kúpania a slnečných pláží. Neváhajte a vyberajte v rámci First Minute skvelej ponuky plnej zliav.

Vyberte si first minute zájazd na Peloponéz, ktorý vám bude vyhovovať. Dovolenka na peloponézskom polostrove first moment vás nadchne a navyše výrazne ušetríte.

Vitajte v krajine antických pamiatok

Peloponézsky polostrov je novinkou v našej ponuke dovoleniek v Grécku. Navštívte s nami historickú Archaiu a Elid. Objavte nádhernú krajinu, opustené pláže, pôvabné typické grécke mestečká a najznámejšie antické pamiatky.