First minute Lago di Garda

Vyberte si first minute zájazd k Lago di Garda podľa svojich predstáv a včas. Dovolenka pri jazere Lago di Garda vás nadchne na prvý pohľad a výrazne ušetríte.


Lago di Garda na prvý moment najvýhodnejšie

Hovorí sa mu aj „Malé more“ a niet sa čomu diviť. Lago di Garda je nielen najväčšie jazero v Taliansku, ale hrdí sa aj jedinečnou, na rekreáciu mimoriadne priaznivou, klímou. Výrazne ho ovplyvňuje teplé južné prúdenie, ktorého dôsledkom je subtropická vegetácia v okolí a letné teploty takmer ako pri mori. Lago di Garda si v posledných rokoch získava stále viac priazne slovenských turistov. Zásluhu na tom má ľahká dostupnosť zo Slovenska, krásna príroda, azúrovo modrá voda, perfektné služby a pestrá paleta aktivít počas letných mesiacov.

Pri dlhom pobreží Lago di Garda môžete relaxovať na niektorej z mnohých pláží, zároveň tu svoje nájdu aj milovníci turistiky, cyklistiky, horolezectva a ďalších športov. Oblasť je tiež známa zábavnými parkmi (Caneva World, Gardacqua, Gardaland či Parco Natura Viva). V blízkosti sa náchádzajú pamiatkové skvosty ako Brescia a Verona.

Máme pre vás širokú a kvalitnú ponuku ubytovania. Vyberte si z letovísk ako Brenzone, Torbole alebo Riva del Garda. Uvidíte, že dovolenka pri Lago di Garda nadchne celú rodinu!
Načítám...
Načítám...

Dovolenka pri Lago di Garda s first minute

Využite našu širokú ponuku first minute zájazdov k jazeru Lago di Garda a užite si dovolenku svojich snov. S našou ponukou first minute získate skvelú cenu a najširšiu ponuku našich pobytov pri tomto jazere.