Last minute Lago di Garda

Lago-di.jpg


Hovorí sa mu aj „Malé more“ a niet sa čomu diviť. Lago di Garda je nielen najväčšie jazero v Taliansku, ale hrdí sa aj jedinečnou, na rekreáciu mimoriadne priaznivou, klímou. Výrazne ho ovplyvňuje teplé južné prúdenie, ktorého dôsledkom je subtropická vegetácia v okolí a letné teploty takmer ako pri mori. Lago di Garda si v posledných rokoch získava stále viac priazne slovenských turistov. Zásluhu na tom má ľahká dostupnosť zo Slovenska, krásna príroda, azúrovo modrá voda, perfektné služby a pestrá paleta aktivít počas letných mesiacov.

Pri dlhom pobreží Lago di Garda môžete relaxovať na niektorej z mnohých pláží, zároveň tu svoje nájdu aj milovníci turistiky, cyklistiky, horolezectva a ďalších športov. Oblasť je tiež známa zábavnými parkmi (Caneva World, Gardacqua, Gardaland či Parco Natura Viva). V blízkosti sa náchádzajú pamiatkové skvosty ako Brescia a Verona.

Máme pre vás širokú a kvalitnú ponuku ubytovania. Vyberte si z letovísk ako Brenzone, Torbole alebo Riva del Garda. Uvidíte, že dovolenka pri Lago di Garda nadchne celú rodinu!

Naše ceny sú konečné vrátane poplatkov!

Pozrite sa na ďalšie last minute zájazdy

Nevybrali ste si? Pozrite sa tiež na dalšie last minute zájazdy za skvelé ceny!