×

Máme radost, že se Vám nabídka líbí. Ozveme se co nejdříve!

Mapa

Zobraziť hotely na mape

Podrobné informácie

  • 20°C júl / august *
  • 26°C júl / august *

* priemerné teploty

Dobrodružná aj pohodová dovolenka v Slovinsku

Na jednej strane lemujúce Slovinsko do neba siahajúce Alpy, na druhej sa tiahne nie príliš dlhé pobrežie Jadranského mora, smerom na juh sa začíná zužovať poloostrov Istria. Bolo by však príliš jednoduché a hlavne nepresné obmeziť túto najsevernejšiu z bývalých juhoslávskych republík len na spomínané tri charakteristiky. Tých je v skutočnosti omnoho viac a krajinu pod Triglavom vykresľujú v reálnejšej, plastickejšej a predovšetkým lákavejšej podobe.

Poďte s nami všetky slovinské krásy preskúmať čo najpodrobnejšie. Čakajú vás vyhlásené prímorské letoviská Portorož, Piran nebo Koper, nádherná lesnatá krajina prekypujúca hradmi a historickými mestami i vysokými horami s jazerami, zjazdovkami a množstvom peších trás.

Spoznajte slovinské lákadlá na vlastné oči

K najvýznamnejším turistickým magnetom Slovinska patrí jeho metropola Ljubljana, kúpele Moravske Toplice, lyžiarsky areál Kranjska Gora, slávne Škocjanské jaskyne či ľadovcové jazero Bled. Na svoje si prídu milovníci pláží a kúpania, spoznávania architektonických pamiatok a výstupov do vysokých kopcov.

Vyberajte z našich ponúk na prežitie príjemného pobytu v Slovinsku. Môžete vyraziť za relaxom k Jadranu aj na vysokohorskú turistiku. A ak chcete za dovolenku čo najviac ušetriť, pozrite sa do špeciálnej sekcie last minute Slovinsko.

Zobraziť podrobné informácie

Môžete vyberať napríklad z týchto hotelov (uvedené ceny sú konečné!)

Uvedené ceny platia pre obsadenosť 2 dospelí


Chcem získavať informácie o zaujímavých produktoch a ponukách a rád vám poskytnem spätnú väzbu k vašim službám
Chcem, aby ste obsah a ponuky prispôsobili mojim záujmom a preferenciám