Užite si leto v pokoji a bez detí

Exluzívna ponuka hotelov len pre dospelých

  1. Fischer.sk
  2. Dovolenka len pre dospelých

Túžite po ničím nerušenej letnej dovolenke?
Využite ponuku hotelov len pre dospelých!

Či už chcete prežiť pokojnú dovolenku pri mori, alebo idete ako pár za romantikou, naša exkluzívna ponuka hotelov len pre dospelých je voľba na istotu! Vyberte si svoju dovolenku na Leto.

Pre koho sú tieto hotely vhodné?

Pre všetkých, ktorí túžia na dovolenke úplne vypnúť a dopriať si aspoň týždeň ničím nerušený odpočinok. V hoteloch nebudete počuť detskú hudbu pri animáciách mini klubov ani podvečerný zábavný program s diskotékou pre najmenších. V hoteloch nenájdete detské kútiky, ihrisko ani detský bazénik. V reštauráciách sa nemusíte obávať toho, že si v pokoji nevychutnáte večeru. Naopak, hotel je maximálne prispôsobený dospelým a ich potrebám.

Čo ponúkajú tieto hotely?

Vzhľadom na to, že hotely spadajú do kategórií 4* a 5* rezortov, môžete očakávať veľmi kvalitné služby a stravovanie formou all inclusive. Pri bazéne nechýbajú slnečné terasy, relaxačné zóny, prípadne ponuka wellness a spa, kozmetické služby či možnosti zábavného a športového vyžitia. Samozrejmosťou sú kvalitné hotelové reštaurácie so širokou ponukou miestnych aj medzinárodných pokrmov.

Kde tieto hotely nájdete?

Vieme, že blahodárny pokoj na dovolenke je požiadavkou mnohých našich klientov, preto sme vyberali hotely v tých najobľúbenejších destináciách. Pobyty bez detí si tak tento rok môžete užiť po celej Európe. Vyskúšajte kvalitné hotelové komplexy s perfektnými službami v Turecku alebo v Španielsku. Obdobný komfort nájdete tiež v Taliansku. Toľko vyhľadávaný odpočinok si môžete dopriať aj na romantických gréckych ostrovoch alebo na Cypre. Hotely a pláže bez detí na vás čakajú aj pri brehoch severnej Afriky v Egypte a v Tunisku.

Načítám...